![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Δευτέρα 11 Ιαν 2016
Βαθύτατα συγκινημένοι από τις εκδηλώσεις συμπαράστασης και συμπάθειας για
το θάνατο του αγαπημένου μας συζύγου & πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΟΜΑΡΑ π. Λυκειάρχη Ακράτας, εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας προς όλους όσους παρέστησαν στη νεκρώσιμη ακολουθία, στη Φιλαρμονική Αιγείρας , στο Σύλλογο Εκπαιδευτικών Λυκείου Ακράτας, στο Δ.Σ της ΕΛΜΕ Αχαΐας και σ΄ όσους καθ’ οιονδήποτε τρόπο συμμετείχαν στο βαρύ πένθος μας.
Η σύζυγος ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΜΑΡΑ
Τα τέκνα Χρήστος και Χαρίκλεια
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)