Loading...

Κατηγορίες

Πέμπτη 12 Φεβ 2015
Επίσημη ανακήρυξη των  8 βουλευτών του νομού Αχαΐας  Η ανάρτηση στο Πρωτοδικείο της Πάτρας των  σταυρών προτίμησης όλων των υποψηφίων βουλευτών του νομού Αχαΐας.
Κλίκ για μεγέθυνση

 

 

 

ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ ΟΙ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σάββα 25313

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα 25201

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου 17780

ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 16613

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ-ΑΒΡΑΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου 4399

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου 5652

ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη 2093

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 4363

 

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΧΑΪΑ

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ 80077

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 38292

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ 10924

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 10877

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 10245

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ 9916

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 8964

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ) 7241

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος 2831

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 2318

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. 1316

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.) 1222

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 950

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.) 466

ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 162

ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ 109

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.) 34

 

 

ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΑ ΚΟΜΜΑ

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη 16613

ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου 13563

ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Περικλή 13483

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη 8898

ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Νικολάου 4297

ΚΟΝΙΔΑΡΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Θωμά 3667

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 2296

ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου 1986

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 1967

ΘΩΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου 1380

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Λεωνίδα 1216

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σάββα 25313

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα 25201

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου 17780

ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χριστοφόρου 16528

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη 15520

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη 11834

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου 11237

ΓΚΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδοσίου 7038

ΣΙΑΗΛΗ-ΜΠΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου 6475

ΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου 4582

ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη 3524

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

 

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 3574

ΡΟΥΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος 1447

ΠΑΠΑΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Ιωάννη 920

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου 796

ΝΙΦΟΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ (ΑΜΑΝΤΑ) του Νικολάου 684

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου 670

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη 588

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου 587

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου 552

ΨΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Διονυσίου 401

ΦΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου 168

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ-ΑΒΡΑΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου 4399

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αναστασίου 2053

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Πέτρου 1647

ΚΟΚΚΟΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΡΕΤΗ του Φωτίου 1443

ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Φιλίππου 1391

ΖΑΓΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου 836

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Ιωάννη 762

ΤΣΙΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου 676

ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου 587

ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Παναγιώτη 431

ΓΙΟΥΣΜΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του Γεωργίου 420

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου 5652

ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος 2168

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Γεωργίου 1918

ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Ανδρέα 1651

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Ιωάννη 1340

ΚΟΝΔΑΚΗ-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου 1230

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Δημητρίου 1218

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ευσταθίου 1137

ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΗ) του Βασιλείου 1041

ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Παναγιώτη 832

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΕΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χαραλάμπους 694

 

Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος

 

ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου 1159

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου 1056

ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοφάνη 968

 

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

 

ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου 2

 

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

 

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΑΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αντωνίου 3531

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 3036

ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου 2431

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναή 1921

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα 1116

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του Ιωάννη 1096

ΒΟΥΛΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου 1068

ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου 872

ΜΠΟΥΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλείου 376

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αποστόλου 248

 

ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ του Σπυρίδωνος 26

ΤΖΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 20

 

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ του Βασιλείου 354

ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου 328

ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 210

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου 204

ΚΟΣΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ανδρέα 171

ΝΤΟΤΑ-ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος 131

ΠΑΣΧΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Νικολάου 123

ΤΑΛΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Αυγερινού 84

ΝΤΟΡΤΕΛ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη 43

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη 794

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου 658

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου 545

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου 450

 

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Φωτίου 189

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ 100

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη 89

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΘΗΡΕΣΙΑ του Στέλιου 70

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου 55

ΜΠΟΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου 42

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη 2093

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου 1760

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Συμεών 1511

ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΜΑΡΙΛΙΑ) του Μιχαήλ 1359

ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ξενοφώντος 1307

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνα 1227

ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ηλία 1056

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Θεοδώρου 816

ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Σπυρίδωνος 792

ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου 552

ΤΣΑΜΠΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικήτα 526

 

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου 207

ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου 181

ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ) του Ιωάννη 175

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου 154

ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 150

ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Δημητρίου 145

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Αριστομένη 145

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου 137

ΚΥΡΙΑΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου 126

ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 104

ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου 103

 

ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

 

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Λεωνίδα 49

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου 32

 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

 

ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος 290

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του Ανδρέα 129

ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λουκά 111

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου 101

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα 93

ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 89

ΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου 85

ΜΠΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου 83

ΜΠΟΥΓΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου 69

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη 61

ΓΙΑΛΥΨΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Δημητρίου 30

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 4363

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Αθανασίου 2230

ΛΑΊ'ΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Συμεών 1778

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου 1583

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ) του Δημητρίου 1557

ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου 967

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του Ευθυμίου 946

ΚΟΣΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου 844

ΤΣΕΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 671

ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου 521

ΞΗΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Φωτίου

 

 

 
© Copyright 2011 - 2021 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου