![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Τρίτη 12 Ιούν 2012
ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΙΠΠΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ”
Ολοκληρώθηκε και φέτος με επιτυχία στην Παραλία Συλιβαινιωτίκων Αιγιαλείας η 10η Ιππική παρουσίαση Επίδειξης και Δεξιοτεχνίας το Σάββατο 9 και την Κυριακή 10 Ιουνίου. Το απόγευμα του Σαββάτου στις 19:00 έγινε η άφιξη και η παρουσίαση των αλόγων και στις 21:30 έγινε η παρουσίαση και η επίδειξη δεξιοτεχνίας από ντόπιες και ξένες φυλές. Την Κυριακή το μεσημέρι στις 12 :00 έγιναν οι καθιερωμένοι αγώνες Γεωργαλίδικων αλόγων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)