Παρασκευή 26 Οκτ 2018
Αθλητικά: Σχόλια Ειδήσεις

• Οριστικά Αναστασιάδης στην Εθνική - Αυτοί είναι οι όροι της συνεργασίας. Οι λεπτομέρειες της επικείμενης συνεργασίας του Έλληνα τεχνικού με την Ομοσπονδία για τον πάγκο της Εθνικής Ελλάδας. .
  • Europa League: Ήττα για ΠΑΟΚ στη Τούμπα από τη Βίντι. Ο Χούσζτι στο 12’ και ο Στοπίρα στο 44’ τα γκολ των Ούγγρων. .
  • Euroleague: Νίκησε τη Μακάμπι στο ΣΕΦ ο Ολυμπιακός. Μετά τα προβλήματα που αντιμετώπισαν στο πρώτο δεκάλεπτο, οι «ερυθρόλευκοι» αντέδρασαν, πήραν τον απόλυτο έλεγχο του παιχνιδιού και επικράτησαν 88-80 της Μακάμπι Τελ Αβίβ στο ΣΕΦ, φτάνοντας στο 3-1 μετά την ήττα από την Αρμάνι Μιλάνο. .
  • Νίκησε αστοχία και… Μπονεφουά ο Ολυμπιακός. Έχοντας δύο δοκάρια με τον Λάζαρο και μια… ντουζίνα ευκαιρίες για να «καθαρίσει» νωρίτερα, ο Ολυμπιακός κέρδισε 2-0 τον... γκολκίπερ της Ντουντελάνζ, κάνοντας την πρώτη του νίκη στο Europa League! .