Λίστα αντικειμένων
Α1 ΕΣΚΑ-Η
Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της 24ης Σεπτεμβρίου 2013 στα γραφεία της ΕΣΚΑ-Η η κλήρωση της Α1 Κατηγορίας. Στο φετινό ενδιαφέρον πρωτάθλημα συμμετέχουν τρεις ομάδες από την Αιγιάλεια (Κεραυνός Αιγίου, Ηφαιστος/Αχιλλέας και Ακράτα) όπου τα αναμενόμενα ντέρμπι έχουν ως εξής:.
Ακράτα -Ηφαιστος/Αχιλλέας στην 5η αγωνιστική , Κεραυνός -Ακράτα στην 6η αγωνιστική και Ηφαιστος/Αχιλλέας - Κεραυνός στην 12η αγωνιστική.
Πρόγραμμα:
1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Ακράτα
Ε.Α.Π.-Αγυιά
Γλαύκος-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Σπόρτιγκ-Αχαιός ‘47
Κεραυνός Αιγίου-Ολυμπιάδα Πατρών
Παναχαϊκή-Πανηλειακός
Ολυμπιονίκης-Κρήνη ‘97
2η Αγωνιστική
Κρήνη ‘97-Παναχαϊκή
Πανηλειακός-Κεραυνός Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών-Σπόρτιγκ
Αχαιός ‘47-Γλαύκος
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ε.Α.Π.
Αγυιά-Προφήτης Ηλίας
Ακράτα-Ολυμπιονίκης
3η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ε.Α.Π.-Αχαιός ‘47
Γλαύκος-Ολυμπιάδα Πατρών
Σπόρτιγκ-Πανηλειακός
Κεραυνός Αιγίου-Κρήνη ‘97
Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης
Ακράτα-Αγυιά
4η Αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ακράτα
Ολυμπιονίκης-Κεραυνός Αιγίου
Κρήνη ‘97-Σπόρτιγκ
Πανηλειακός-Γλαύκος
Ολυμπιάδα Πατρών-Ε.Α.Π.
Αχαιός ‘47-Προφήτης Ηλίας
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Αγυιά
5η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Ολυμπιάδα Πατρών
Ε.Α.Π.-Πανηλειακός
Γλαύκος-Κρήνη ‘97
Σπόρτιγκ-Ολυμπιονίκης
Κεραυνός Αιγίου-Παναχαϊκή
Αγυιά-Αχαιός ‘47
Ακράτα-Ηφαιστος/Αχιλλέας
6η Αγωνιστική
Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα
Παναχαϊκή-Σπόρτιγκ
Ολυμπιονίκης-Γλαύκος
Κρήνη ‘97-Ε.Α.Π.
Πανηλειακός-Προφήτης Ηλίας
Ολυμπιάδα Πατρών-Αγυιά
Αχαιός ‘47-Ηφαιστος/Αχιλλέας
7η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Κρήνη ‘97
Ε.Α.Π.-Ολυμπιονίκης
Γλαύκος-Παναχαϊκή
Σπόρτιγκ-Κεραυνός Αιγίου
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα Πατρών
Αγυιά-Πανηλειακός
Ακράτα-Αχαιός ‘47
8η Αγωνιστική
Σπόρτιγκ-Ακράτα
Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος
Παναχαϊκή-Ε.Α.Π.
Ολυμπιονίκης-Προφήτης Ηλίας
Κρήνη ‘97-Αγυιά
Πανηλειακός-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα Πατρών-Αχαιός ‘47
9η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Παναχαϊκή
Ε.Α.Π.-Κεραυνός Αιγίου
Γλαύκος-Σπόρτιγκ
Αχαιός ‘47-Πανηλειακός
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Κρήνη ‘97
Αγυιά-Ολυμπιονίκης
Ακράτα-Ολυμπιάδα Πατρών
10η Αγωνιστική
Γλαύκος-Ακράτα
Σπόρτιγκ-Ε.Α.Π.
Κεραυνός Αιγίου-Προφήτης Ηλίας
Παναχαϊκή-Αγυιά
Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Κρήνη ‘97-Αχαιός ‘47
Πανηλειακός-Ολυμπιάδα Πατρών
11η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Σπόρτιγκ
Ε.Α.Π.-Γλαύκος
Ολυμπιάδα Πατρών-Κρήνη ‘97
Αχαιός ‘47-Ολυμπιονίκης
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Παναχαϊκή
Αγυιά-Κεραυνός Αιγίου
Ακράτα-Πανηλειακός
12η Αγωνιστική
Ε.Α.Π.-Ακράτα
Γλαύκος-Προφήτης Ηλίας
Σπόρτιγκ-Αγυιά
Κεραυνός Αιγίου-Ηφαιστ./Αχιλλέας
Παναχαϊκή-Αχαιός ‘47
Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα Πατρών
Κρήνη ’97-Πανηλειακός
13η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Ε.Α.Π.
Πανηλειακός-Ολυμπιονίκης
Ολυμπιάδα Πατρών-Παναχαϊκή
Αχαιός ‘47-Κεραυνός Αιγίου
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Σπόρτιγκ
Αγυιά-Γλαύκος
Ακράτα-Κρήνη ‘97
2ος ΓΥΡΟΣ
Οι αγώνες αντίστροφα.