Λίστα αντικειμένων
.
Οι κληρώσεις του Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Α. της περιόδου 2012-2013 για τις κατηγορίες Δ’ Εθνική, Α’ και SUPER-ΒΗΤΑ καθώς και των Πρωταθλημάτων της περιόδου 2012-2013 για τις κατηγορίες Α’ και SUPER-ΒΗΤΑ πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 22/8 και ώρα 18.00 στην αίθουσα τύπου του Παμπελοποννησιακού σταδίου. Οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Α. της περιόδου 2012-2013 για τις κατηγορίες Β’ και Γ’ πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 5/9 στις 18.00 στην ίδια αιθουσα
Πρόγραμμα Α΄ΕΠΣΑ 2012-2013
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Αίας
Θύελλα Π. - Απόλλων
Ατρόμητος - Αχαιός
Σάββατο 15/09/12 17:00 Ακράτα - Τριταιϊκός
Θύελλα Σκ. - Λιμνοχώρι
Αστραπή - Αναγέννηση
Περιβόλα - ΑΟ Πάτραι
Δαβουρλής Κ.'92 - Νίκη
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Π. - Παν./Αχιλλέας
Αίας - Ατρόμητος
Σάββατο 22/09/12 17:00 [γήπ. ΕΠΣΑ] "Α.Κάνιστρας"Απόλλων - Ακράτα
Αχαιός - Θύελλα Σκ.
Τριταιϊκός - Αστραπή
Λιμνοχώρι - Περιβόλα
Αναγέννηση - Νίκη
ΑΟ Πάτραι - Δαβουρλής Κ.'92
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας- Ατρόμητος
Σάββατο 29/09/12 16:30 Ακράτα - Θύελλα Π.
Θύελλα Σκ. - Αίας
Αστραπή - Απόλλων
Περιβόλα - Αχαιός
Νίκη - Τριταιϊκός
Δαβουρλής Κ.'92 - Λιμνοχώρι
Αναγέννηση - ΑΟ Πάτραι
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 06/10/12 16:00 Ακράτα - Παν./Αχιλλέας
Ατρόμητος - Θύελλα Σκ.
Θύελλα Π. - Αστραπή
Αίας - Περιβόλα
Απόλλων - Νίκη
Αχαιός - Δαβουρλής Κ.'92
Τριταιϊκός - ΑΟ Πάτραι
Λιμνοχώρι -Αναγέννηση
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Θύελλα Σκ.
Κυριακή 14/10/12 16:00 γηπ [Ζαρουχλεΐκων] Αστραπή - Ακράτα
Περιβόλα - Ατρόμητος
Νίκη - Θύελλα Π.
Δαβουρλής Κ.'92 - Αίας
ΑΟ Πάτραι - Απόλλων
Αναγέννηση - Αχαιός
Τριταιϊκός - Λιμνοχώρι
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή - Παν./Αχιλλέας
Θύελλα Σκ. - Περιβόλα
Ακράτα - Νίκη
Ατρόμητος - Δαβουρλής Κ.'92
Θύελλα Π. - ΑΟ Πάτραι
Αίας - Αναγέννηση
Απόλλων - Λιμνοχώρι
Αχαιός - Τριταιϊκός
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Περιβόλα
Νίκη - Αστραπή
Δαβουρλής Κ.'92 - Θύελλα Σκ.
ΑΟ Πάτραι - Ακράτα
Αναγέννηση - Ατρόμητος
Λιμνοχώρι - Θύελλα Π.
Τριταιϊκός - Αίας
Απόλλων - Αχαιός
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη - Παν./Αχιλλέας
Περιβόλα - Δαβουρλής Κ.'92
Αστραπή - ΑΟ Πάτραι
Θύελλα Σκ. - Αναγέννηση
Ακράτα - Λιμνοχώρι
Ατρόμητος - Τριταιϊκός
Θύελλα Π. - Αχαιός
Αίας - Απόλλων
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Δαβουρλής Κ.'92
ΑΟ Πάτραι - Νίκη
Αναγέννηση - Περιβόλα
Λιμνοχώρι - Αστραπή
Τριταιϊκός - Θύελλα Σκ.
Αχαιός - Ακράτα
Απόλλων - Ατρόμητος
Αίας - Θύελλα Π.
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Πάτραι - Παν./Αχιλλέας
Δαβουρλής Κ.'92 - Αναγέννηση
Νίκη - Λιμνοχώρι
Περιβόλα - Τριταιϊκός
Αστραπή - Αχαιός
Θύελλα Σκ. - Απόλλων
Ακράτα - Αίας
Ατρόμητος - Θύελλα Π.
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Αναγέννηση
Λιμνοχώρι - ΑΟ Πάτραι
Τριταιϊκός - Δαβουρλής Κ.'92
Αχαιός - Νίκη
Απόλλων - Περιβόλα
Αίας - Αστραπή
Θύελλα Π. - Θύελλα Σκ.
Ατρόμητος - Ακράτα
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λιμνοχώρι - Παν./Αχιλλέας
Αναγέννηση - Τριταιϊκός
ΑΟ Πάτραι - Αχαιός
Δαβουρλής Κ.'92 - Απόλλων
Νίκη - Αίας
Περιβόλα - Θύελλα Π.
Αστραπή - Ατρόμητος
Θύελλα Σκ. - Ακράτα
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Τριταιϊκός
Αχαιός - Λιμνοχώρι
Απόλλων - Αναγέννηση
Αίας - ΑΟ Πάτραι
Θύελλα Π. - Δαβουρλής Κ.'92
Ατρόμητος - Νίκη
Ακράτα - Περιβόλα
Θύελλα Σκ. - Αστραπή
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αχαιός - Παν./Αχιλλέας
Τριταιϊκός - Απόλλων
Λιμνοχώρι - Αίας
Αναγέννηση - Θύελλα Π.
ΑΟ Πάτραι - Ατρόμητος
Δαβουρλής Κ.'92 - Ακράτα
Νίκη - Θύελλα Σκ.
Περιβόλα - Αστραπή
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παν./Αχιλλέας - Απόλλων
Αίας - Αχαιός
Θύελλα Π. - Τριταιϊκός
Ατρόμητος - Λιμνοχώρι
Ακράτα - Αναγέννηση
Θύελλα Σκ. - ΑΟ Πάτραι
Αστραπή - Δαβουρλής Κ.'92
Περιβόλα - Νίκη
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Καμίνια
Θύελλα Σκιαδά - Εθνικός Σαγεΐκων
Μετόχι - Λιμνοχώρι
Ατρόμητος Λάππα - Τριταιϊκός
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Αναγέννηση Π.
Ολυμπιακός - Φαραϊκός
Δαβουρλής Κ.'92 - Αρης
Διαγόρας - Αχαϊκή
Ωλενιακός - Ατρόμητος Π.
Ατρόμητος Ζ. - Κεραυνός Μιτόπολης
Τετάρτη 19/09/12 17:00 Ακράτα - Φωστήρας
Δόξα Παρ. - Πανιώνιος/Αχιλλέας
Αχιλλέας Καμαρών - Θύελλα Πατρών
Αιγιέας/Αρης - Αχαιός
Νίκη Πρ. - Θύελλα Αιγίου
ΑΟ Πάτραι - Απόλλων Συνοικισμού
Περιβόλα - Απόλλων Εγλ.
Ζαβλάνι - Ικαρος Πετρωτού
Αστραπή - Αίας Π.