ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο 1

Διακοπτό - Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-1

17η αγωνιστική

07-04,12:30 γήπ. Ζαχλωριτίκων

Προτελευταία αγωνιστική στην Γ3 κατηγορία και ο Α.Ο.Δ υπέταξε και τον Κεραυνό.Το παιχνίδι ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο για τον Α.Ο.Δ καθώς μόλις στο 1ο λεπτό ο Μιχάλης Θεοδωρόπουλος άνοιξε το σκορ.Ο Κεραυνός κατάφερε να ισοφαρίσει στο 66' όμως ο Α.Ο.Δ είπε την τελευταία του κουβέντα στο 87ο λεπτό με τέρμα του Δημόπουλου.Την τελευταία αγωνιστική αναμένεται συγκλονιστικό παιχνίδι ανάμεσα στις δυο καλύτερες ομάδες του πρωταθλήματος,τις οποίες χωρίζουν 2 βαθμοί.

Σύνθεση Α.Ο.Δ :Μακρής, Αβραμόπουλος, Δημόπουλος, Θ.Κολοκυθάς, Β.Καραίσκος (Νικολακόπουλος), Αλευρίτης, Δ.Κολοκυθάς , Παλαιολόγου, Ρηγόπουλος (Μπούζι), Χριστόπουλος, Θεοδωρόπουλος

Διαιτητής ο κ.Δημόπουλος Αντώνιος.

Νέο Σαλμενίκο / Φοίνικας - Διακοπτό 0-2

16η αγωνιστική

Κυριακή 24/03, 16:00 ,Καμαρών

Στο γήπεδο των Καμαρών το συγκρότημα του Ηλία Δημόπουλου πήρε μια σπουδαία νίκη με 0-2 σκορ και πλέον περιμένει Κεραυνό Σελιανητίκων και Αργυρά Πατρών στην έδρα της. Το αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Αλευρίτης στο 67ο λεπτό με το 5ο φετινό του γκολ και ο συνήθης ύποπτος Θεοδωρόπουλος στο 85'.

Η σύνθεση του Α.Ο.Δ. : βΜακρής, Δημόπουλος, Νικολακόπουλος, Λ.Παλαιολόγου, Θ.Κολοκυθάς, Ρηγόπουλος (Θεοδούλης), Μπούζι (Δ.Κολοκυθάς ), Α.Παλαιολόγου (Γ.Καραίσκος), Αλευρίτης, Χριστόπουλος, Θεοδωρόπουλος