Loading...

Κατηγορίες

Παρασκευή 30 Αύγ 2013
ΚΛΗΡΩΣΗ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κλίκ για μεγέθυνση

 

Την Δευτέρα 26/8 και ώρα 19.00 στον Πολυχώρο εκδηλώσεων στο Επακρον(Μιντιλόγλι) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της Α κατηγορίας.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Α΄ κατηγορία

Α΄ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

 

Γήπεδο-Αγ.Βασιλείου

Κεραυνός Αγ.Βασιλείου.-Ατρόμητος Πατρών

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αναγέννηση Πατρών -Α.Ο. Πάτραι 2008

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Περιβόλα -Διαγόρας Βραχνεΐκων

Γήπεδο-Ακράτας

Ακράτα - Δαβουρλής

Γήπεδο-Ρίου

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αστραπή Ψαροφαΐου

“Κ.ΖΑΡΡΑΣ” (Σαραβαλίου)

Αχαιός Σαραβαλίου-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Νίκη Προαστίου - Θύελλα Πατρών

Γήπεδο-Λιμνοχωρίου

Λιμνοχώρι - Απόλλων Εγλυκάδος

 

2η Αγωνιστική

Γήπεδο-Βραχνεΐκων

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αναγέννηση Πατρών

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Δαβουρλής-Α.Ο. Πάτραι 2008

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αστραπή Ψαροφαΐου-Περιβόλα

Γήπεδο-Ρίου

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Ακράτα

Γήπεδο-Θύελλας (Χόρτο)

Θύελλα Πατρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Απόλλων Εγλυκάδος-Αχαιός Σαραβαλίου

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Ατρόμητος Πατρών-Νίκη Προαστίου

Γήπεδο-Λιμνοχωρίου

Λιμνοχώρι -Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

 

3η Αγωνιστική

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Δαβουρλής-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αναγέννηση Πατρών -Αστραπή Ψαροφαΐου

Γήπεδο-Ντα Λουζ Οβρυας

Α.Ο. Πάτραι 2008-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Περιβόλα-Θύελλα Πατρών

Γήπεδο-Ακράτας

Ακράτα-Απόλλων Εγλυκάδος

Γήπεδο-Ρίου

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ατρόμητος Πατρών

Γήπεδο-“Κ.ΖΑΡΡΑΣ” (Σαραβαλίου) Αχαιός Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι

Γήπεδο-Αγ.Βασιλείου

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Νίκη Προαστίου

 

4η Αγωνιστική

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αστραπή Ψαροφαΐου-Δαβουρλής

Γήπεδο-Ρίου

ΠανιώνιοςΑχιλλέας(Αγυιάς)-ΔιαγόραςΒραχνεΐκων

Γήπεδο-Θύελλας (Χόρτο)

Θύελλα Πατρών-Αναγέννηση Πατρών

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Απόλλων Εγλυκάδος-Α.Ο. Πάτραι 2008

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Ατρόμητος Πατρών-Περιβόλα

Γήπεδο-Λιμνοχωρίου

Λιμνοχώρι -Ακράτα

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Νίκη Προαστίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Γήπεδο-“Κ.ΖΑΡΡΑΣ” (Σαραβαλίου) Αχαιός Σαραβαλίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

 

5η Αγωνιστική

Γήπεδο-Ρίου

ΠανιώνιοςΑχιλλέας(Αγυιάς)-Αστραπή Ψαροφαΐου

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Δαβουρλής-Θύελλα Πατρών

Γήπεδο-Βραχνεΐκων

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Απόλλων Εγλυκάδος

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αναγέννηση Πατρών -ΑτρόμητοςΠατρών

Γήπεδο-Ντα Λουζ Οβρυας

Α.Ο. Πάτραι 2008-Λιμνοχώρι

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Περιβόλα -Νίκη Προαστίου

Γήπεδο-Ακράτας

Ακράτα-Αχαιός Σαραβαλίου

Γήπεδο-Αγ.Βασιλείου

Κεραυνός Αγ.Βασιλείου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

 

6η Αγωνιστική

Γήπεδο-Θύελλας (Χόρτο)

ΘύελλαΠατρών-ΠανιώνιοςΑχιλλέας(Αγυιάς)

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Απόλλων Εγλυκάδος -ΑστραπήΨαροφαΐου

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Ατρόμητος Πατρών- Δαβουρλής

Γήπεδο-Λιμνοχωρίου

Λιμνοχώρι -Διαγόρας Βραχνεΐκων

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Νίκη Προαστίου-Αναγέννηση Πατρών

Γήπεδο-“Κ.ΖΑΡΡΑΣ” (Σαραβαλίου)

Αχαιός Σαραβαλίου- Α.Ο. Πάτραι 2008

Γήπεδο-Ρίου

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Περιβόλα

Γήπεδο-Ακράτας

Ακράτα-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

 

7η Αγωνιστική

Γήπεδο-ΕΠΣΑ “Α.Κάνιστρας”

Απόλλων Εγλυκάδος -Θύελλα Πατρών

Γήπεδο-Ρίου

Πανιώνιος Αχιλλέας(Αγυιάς)-Ατρόμητος Πατρών

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αστραπή Ψαροφαΐου-Λιμνοχώρι

Γήπεδο-Νίκης Προαστίου

Δαβουρλής-Νίκη Προαστίου

Γήπεδο-Βραχνεΐκων

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαιός Σαραβαλίου

Γήπεδο-Ζαρουχλεΐκων

Αναγέννηση Πατρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Γήπεδο-Ντα Λουζ Οβρυας

Α.Ο. Πάτραι 2008-Ακράτα

Γήπεδο-Αγ.Βασιλείου

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Περιβόλα

 

8η Αγωνιστική

Ατρόμητος Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος

Λιμνοχώρι -Θύελλα Πατρών

ΝίκηΠροαστίου-ΠανιώνιοςΑχιλλέας Αγυιάς)

Αχαιός Σαραβαλίου -Αστραπή Ψαροφαΐου

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Δαβουρλής

Ακράτα - Διαγόρας Βραχνεΐκων

Περιβόλα -Αναγέννηση Πατρών

Α.Ο. Πάτραι 2008-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

 

9η Αγωνιστική

Ατρόμητος Πατρών-Λιμνοχώρι

Απόλλων Εγλυκάδος -Νίκη Προαστίου

Θύελλα Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου

ΠανιώνιοςΑχιλλέας(Αγυιάς)-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Αστραπή Ψαροφαΐου - Ακράτα

Δαβουρλής-Περιβόλα

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Α.Ο. Πάτραι 2008

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αναγέννηση Πατρών

 

10η Αγωνιστική

Νίκη Προαστίου-Λιμνοχώρι

Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Πατρών

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Απόλλων Εγλυκάδος

Ακράτα - Θύελλα Πατρών

Περιβόλα -Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Α.Ο. Πάτραι 2008-Αστραπή Ψαροφαΐου

Αναγέννηση Πατρών -Δαβουρλής

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου

 

11η Αγωνιστική

Νίκη Προαστίου-Αχαιός Σαραβαλίου

Λιμνοχώρι -Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Ατρόμητος Πατρών - Ακράτα

Απόλλων Εγλυκάδος -Περιβόλα

Θύελλα Πατρών-Α.Ο. Πάτραι 2008

ΠανιώνιοςΑχιλλέας(Αγυιάς)-Αναγέννηση Πατρών

Αστραπή Ψαροφαΐου-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Δαβουρλής

 

12η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αχαιός Σαραβαλίου

Ακράτα - Νίκη Προαστίου

Περιβόλα- Λιμνοχώρι

Α.Ο. Πάτραι 2008-Ατρόμητος Πατρών

Αναγέννηση Πατρών -Απόλλων Εγλυκάδος

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Θύελλα Πατρών

Δαβουρλής-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αστραπή Ψαροφαΐου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

 

13η Αγωνιστική

 

Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Ακράτα

Αχαιός Σαραβαλίου- Περιβόλα

Νίκη Προαστίου-Α.Ο. Πάτραι 2008

Λιμνοχώρι -Αναγέννηση Πατρών

Ατρόμητος Πατρών- Διαγόρας Βραχνεΐκων

Απόλλων Εγλυκάδος- Δαβουρλής

Θύελλα Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου

Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

 

14η Αγωνιστική

 

Περιβόλα - Ακράτα

Α.Ο. Πάτραι 2008-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Αναγέννηση Πατρών -Αχαιός Σαραβαλίου

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Νίκη Προαστίου

Δαβουρλής-Λιμνοχώρι

Αστραπή Ψαροφαΐου-Ατρόμητος Πατρών

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Απόλλων Εγλυκάδος

Θύελλα Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

 

15η Αγωνιστική

Περιβόλα- Α.Ο. Πάτραι 2008

Ακράτα - Αναγέννηση Πατρών

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Αχαιός Σαραβαλίου- Δαβουρλής

Νίκη Προαστίου-Αστραπή Ψαροφαΐου

Λιμνοχώρι -Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Ατρόμητος Πατρών-Θύελλα Πατρών

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Απόλλων Εγλυκάδος

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

Οι ομάδες εξ αρχής αντιστρόφως

 

 

 
© Copyright 2011 - 2019 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου