Loading...

Κατηγορίες

Παρασκευή 30 Αύγ 2013
ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ-ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κλίκ για μεγέθυνση

 

Την Δευτέρα 26/8 και ώρα 19.00 στον Πολυχώρο εκδηλώσεων στο Επακρον(Μιντιλόγλι) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της ΣΟΥΠΕΡ-ΒΗΤΑ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Super B

Α ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Πετεινοί-Παναχαϊκός

Αιγεύς-Άρης-Αετός Πατρών

Φωστήρ Οβρυάς-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αρόη - Θύελλα Αιγείρας

Πατρεύς-Πήγασος Μπεγουλακίου

Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Άρης Πατρών -Αχιλλέας Καμαρών

 

2η Αγωνιστική

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αετός Πατρών

Θύελλα Αιγείρας - Αιγεύς-Άρης

Πήγασος Μπεγουλακίου-Φωστήρ Οβρυάς

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αρόη

Αχιλλέας Καμαρών-Πατρεύς

Παναχαϊκός-Φλόγα Ρόδιας

Άρης Πατρών-Πετεινοί

 

3η Αγωνιστική

 

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας

Αετός Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου

Αιγεύς-Άρης-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Φωστήρ Οβρυάς-Αχιλλέας Καμαρών

Αρόη-Παναχαϊκός

Πατρεύς-Άρης Πατρών

Πετεινοί-Φλόγα Ρόδιας

 

4η Αγωνιστική

 

Πήγασος Μπεγουλακίου - Θύελλα Αιγείρας

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αχιλλέας Καμαρών-Αετός Πατρών

Παναχαϊκός-Αιγεύς-Άρης

Άρης Πατρών-Φωστήρ Οβρυάς

Φλόγα Ρόδιας-Αρόη

Πατρεύς-Πετεινοί

 

5η Αγωνιστική

Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Θύελλα Αιγείρας-Αχιλλέας Καμαρών

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Παναχαϊκός

Αετός Πατρών-Άρης Πατρών

Αιγεύς-Άρης-Φλόγα Ρόδιας

Φωστήρ Οβρυάς-Πατρεύς

Πετεινοί-Αρόη

 

6η Αγωνιστική

Αχιλλέας Καμαρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Παναχαϊκός-Πήγασος Μπεγουλακίου

Άρης Πατρών-Θύελλα Αιγείρας

Φλόγα Ρόδιας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Πατρεύς-Αετός Πατρών

Αρόη-Αιγεύς-Άρης

Φωστήρ Οβρυάς-Πετεινοί

 

7η Αγωνιστική

Αχιλλέας Καμαρών-Παναχαϊκός

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Άρης Πατρών

Πήγασος Μπεγουλακίου-Φλόγα Ρόδιας

Θύελλα Αιγείρας-Πατρεύς

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αρόη

Αετός Πατρών-Φωστήρ Οβρυάς

Πετεινοί-Αιγεύς-Άρης

 

8η Αγωνιστική

Άρης Πατρών-Παναχαϊκός

Φλόγα Ρόδιας-Αχιλλέας Καμαρών

Πατρεύς-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Αρόη-Πήγασος Μπεγουλακίου

Φωστήρ Οβρυάς-Θύελλα Αιγείρας

Αιγεύς-Άρης-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αετός Πατρών-Πετεινοί

 

9η Αγωνιστική

Φλόγα Ρόδιας-Άρης Πατρών

Παναχαϊκός-Πατρεύς

Αχιλλέας Καμαρών-Αρόη

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Φωστήρ Οβρυάς

Πήγασος Μπεγουλακίου-Αιγεύς-Άρης

Θύελλα Αιγείρας-Αετός Πατρών

Πετεινοί-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

 

10η Αγωνιστική

 

Πατρεύς-Φλόγα Ρόδιας

Αρόη-Άρης Πατρών

Φωστήρ Οβρυάς-Παναχαϊκός

Αιγεύς-Άρης-Αχιλλέας Καμαρών

Αετός Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Πήγασος Μπεγουλακίου

Θύελλα Αιγείρας-Πετεινοί

 

11η Αγωνιστική

Αρόη-Πατρεύς

Φλόγα Ρόδιας-Φωστήρ Οβρυάς

Άρης Πατρών-Αιγεύς-Άρης

Παναχαϊκός-Αετός Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας

Πετεινοί-Πήγασος Μπεγουλακίου

 

12η Αγωνιστική

Φωστήρ Οβρυάς-Αρόη

Αιγεύς-Άρης-Πατρεύς

Αετός Πατρών-Φλόγα Ρόδιας

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Άρης Πατρών

Θύελλα Αιγείρας-Παναχαϊκός

Πήγασος Μπεγουλακίου-Αχιλλέας Καμαρών

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Πετεινοί

 

13η Αγωνιστική

Αιγεύς-Άρης-Φωστήρ Οβρυάς

Αρόη-Αετός Πατρών

Πατρεύς-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Αιγείρας

Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου

Παναχαϊκός-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Πετεινοί-Αχιλλέας Καμαρών

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

Οι ομάδες εξ αρχής αντιστρόφως

 

 
© Copyright 2011 - 2019 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου