Loading...

Κατηγορίες

Κυριακή 14 Σεπ 2014
Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Α΄, Β΄, Γ΄ Κατηγορίας 2014 – 2015
Κλίκ για μεγέθυνση

 

ΔΙΕΝΕΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΙ κληρώσεις των Πρωταθλημάτων Α΄, Β΄, Γ΄ Κατηγορίας και Κυπέλλου 2014 – 2015 από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας.

 

Α΄ κατηγορία ΕΠΣ Αχαΐας

Μετά από την η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαϊας για την αγωνιστική σεζόν 2014-2015, το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου-Αναγέννηση Πατρών

Λιμνοχώρι - Βουπράσιο

Α.Ο. Πάτραι -Διαγόρας Βραχνεΐκων

Κεραυνός Αγ.Βασιλείου - Ομ. μπαράζ

Εθνικός Σαγεϊκων - Ακράτα

Θύελλα Πατρών - Άρης Πατρών

Αχαιός Σαραβαλίου- Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Ατρόμητος Πατρών - Δόξα Παραλίας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λιμνοχώρι - Νίκη Προαστίου

Αναγέννηση Πατρών - Α.Ο. Πάτραι

Βουπράσιο - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου

Διαγόρας - Εθνικός Σαγεϊκων

Ομάδα μπαράζ - Θύελλα Πατρών

Ακράτα - Αχαιός Σαραβαλίου

Άρης Πατρών - Δόξα Παραλίας

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου- Ατρόμητος Πατρών

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου - Α.Ο. Πάτραι 2008

Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Λιμνοχώρι

Εθνικός Σαγεϊκων - Αναγέννηση

Θύελλα Πατρών - Βουπράσιο

Αχαιός Σαραβαλίου - Διαγόρας

Δόξα Παραλίας - Ομάδα μπαράζ

Ατρόμητος Πατρών - Ακράτα

Άρης Πατρών - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Αγ. Βασ. - Νίκη Προαστίου

Α.Ο. Πάτραι 2008 - Εθνικός Σαγ.

Λιμνοχώρι - Θύελλα Πατρών

Αναγέννηση - Αχαιός Σαραβαλίου

Βουπράσιο - Δόξα Παραλίας

Διαγόρας - Ατρόμητος Πατρών

Ομάδα μπαράζ - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Ακράτα - Άρης Πατρών

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου - Εθνικός Σαγεϊκων

Θύελλα Πατρών - Κεραυνός Αγ. Βασ.

Αχαιός Σαραβαλίου - Α.Ο. Πάτρα

Δόξα Παραλίας - Λιμνοχώρι

Ατρόμητος Πατρών - Αναγέννηση

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Βουπράσιο

Άρης Πατρών - Διαγόρας

Ομάδα μπαράζ - Ακράτα

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Πατρών - Νίκη Προαστίου

Εθνικός Σαγ. - Αχαιός Σαραβαλίου

Κεραυνός Αγ. Βασ. - Δόξα Παραλίας

Α.Ο. Πάτραι - Ατρόμητος Πατρών

Λιμνοχώρι - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Αναγέννηση - Άρης Πατρών

Βουπράσιο - Ακράτα

Διαγόρας - Ομάδα μπαράζ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου - Αχαιός Σαραβ.

Δόξα Παραλίας - Θύελλα Πατρών

Ατρόμητος Πατρών - Εθνικός Σαγ.Θύελλα Αιγίου - Κεραυνός Αγ. Βασ.

Άρης Πατρών - Α.Ο. Πάτραι

Ακράτα - Λιμνοχώρι

Ομάδα μπαράζ - Αναγέννηση

Βουπράσιο - Διαγόρας Βραχνεΐκων

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Παραλίας - Νίκη Προαστίου

Αχαιός Σαραβ. - Ατρόμητος Πατρών

Θύελλα Πατρών - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Εθνικός Σαγεϊκων - Άρης Πατρών

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Ακράτα

Α.Ο. Πάτραι 2008 - Ομάδα μπαράζ

Λιμνοχώρι - Διαγόρας Βραχνεΐκων

Αναγέννηση Πατρών - Βουπράσιο

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστ. - Ατρόμητος Πατρών

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Δόξα Παραλίας

Άρης Πατρών - Αχαιός Σαραβαλίου

Ακράτα - Θύελλα Πατρών

Ομάδα μπαράζ - Εθνικός Σαγεϊκων

Διαγόρας - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου

Βουπράσιο - Α.Ο. Πάτραι 2008

Αναγέννηση Πατρών - Λιμνοχώρι

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Αιγίου - Νίκη Προαστίου

Ατρόμητος Πατρών - Άρης Πατρών

Δόξα Παραλίας - Ακράτα

Αχαιός Σαραβ. - Ομάδα μπαράζ

Θύελλα Πατρών - Διαγόρας

Εθνικός Σαγεϊκων - Βουπράσιο

Κεραυνός Αγ. Βασ. - Αναγέννηση

Α.Ο. Πάτραι 2008 - Λιμνοχώρι

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου - Άρης Πατρών

Ακράτα - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Ομάδα μπαράζ - Ατρόμητος Πατρών

Διαγόρας- Δόξα Παραλίας

Βουπράσιο - Αχαιός Σαραβαλίου

Αναγέννηση - Θύελλα Πατρών

Λιμνοχώρι - Εθνικός Σαγεϊκων

Α.Ο. Πάτραι - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ακράτα - Νίκη Προαστίου

Άρης Πατρών - Ομάδα μπαράζ

Θύελλα Αιγίου - Διαγόρας

Ατρόμητος Πατρών - Βουπράσιο

Δόξα Παραλίας - Αναγέννηση

Αχαιός Σαραβαλίου - Λιμνοχώρι

Θύελλα Πατρών - Α.Ο. Πάτραι 2008

Εθνικός Σαγ. - Κεραυνός Αγ.Βασιλείου

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου - Ομάδα μπαράζ

Διαγόρας Βραχνεΐκων - Ακράτα

Βουπράσιο - Άρης Πατρών

Αναγέννηση - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Λιμνοχώρι - Ατρόμητος Πατρών

Α.Ο. Πάτραι 2008 - Δόξα Παραλίας

Κεραυνός Αγ. Βασ. - Αχαιός Σαραβ.Εθνικός Σαγεϊκων - Θύελλα Πατρών

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Διαγόρας - Νίκη Προαστίου

Ομάδα μπαράζ - Βουπράσιο

Ακράτα - Αναγέννηση Πατρών

Άρης Πατρών - Λιμνοχώρι

Θύελλα Αιγίου - Α.Ο. Πάτραι 2008

Ατρόμητος Πατρ. - Κεραυνός Αγ. Βασ.

Δόξα Παραλίας - Εθνικός Σαγεϊκων

Αχαιός Σαραβ. - Θύελλα Πατρών

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Προαστίου - Βουπράσιο

Αναγέννηση Πατρών - Διαγόρας

Λιμνοχώρι - Ομάδα μπαράζ

Α.Ο. Πάτραι 2008 - Ακράτα

Κεραυνός Αγ. Βασ. - Άρης Πατρών

Εθνικός Σαγεϊκων - Θύελλα Αιγίου

Θύελλα Πατρ. - Ατρόμητος Πατρών

Αχαιός Σαραβ.- Δόξα Παραλίας

* Οι αγώνες της β’ φάσης θα γίνουν με τα αντίστροφα ζευγάρια.

 

Πρόγραμμα της Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣΑχαΐας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Πήγασος Μπεγουλ.Αστραπή Ψαροφ.- Αχιλλέας Καμαρών

Πατρέας - Απόλλων Συνοικισμού

Φωστήρας Οβρυάς - Ποσειδών Πάτρας

Ομάδα μπαράζ - Αναγέννηση-Αίας

Αστέρας Μιντιλογλ. - Πανιώνιος Αχιλ.

Αιγεύς-Άρης - Α.Ε.Κ. Πατρών

Απόλλων Εγλυκάδος - Μελίσσια

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστραπή Ψαροφαΐου - Φλόγα Ρόδιας

Πήγασος Μπεγουλακίου - Πατρέας

Αχιλλέας Καμαρών - Φωστήρας

Απόλλων Συνοικισμού - Ομάδα μπαράζ

Ποσειδών Πάτρας - Αστέρας Μιντιλ.Αναγέννηση-Αίας - Αιγεύς-Άρης

Πανιώνιος Αχιλλέας - Μελίσσια

Α.Ε.Κ. Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδος

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Πατρέας

Φωστήρας - Αστραπή Ψαροφαΐου

Ομάδα μπαράζ - Πήγασος Μπεγουλ.Αστέρας Μιντιλ. - Αχιλλέας Καμαρών

Αιγεύς-Άρης - Απόλλων Συνοικισμού

Μελίσσια - Ποσειδών Πάτρας

Απόλλων Εγλυκ.- Αναγέννηση-Αίας

Πανιώνιος Αχιλλέας - Α.Ε.Κ. Πατρών

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φωστήρας Οβρυάς - Φλόγα Ρόδιας

Πατρέας - Ομάδα μπαράζ

Αστραπή Ψαροφ.- Αστέρας Μιντιλ.

Πήγασος Μπεγουλακίου - Αιγεύς-Άρης

Αχιλλέας Καμαρών - Μελίσσια

Απόλλων Συνοικ.- Απόλλων Εγλυκάδος

Ποσειδών Πάτρας - Α.Ε.Κ. Πατρών

Αναγέννηση-Αίας - Πανιώνιος Αχιλλέας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Ομάδα μπαράζ

Αστέρας Μιντιλογλίου - Φωστήρας

Αιγεύς-Άρης - Πατρέας

Μελίσσια - Αστραπή Ψαροφαΐου

Απόλλων Εγλυκ.- Πήγασος Μπεγουλ.Α.Ε.Κ. Πατρών - Αχιλλέας Καμαρών

Πανιώνιος Αχιλλέας - Απόλλων Συνοικ.

Ποσειδών Πάτρας - Αναγέννηση-Αίας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Μιντιλογλίου - Φλόγα Ρόδιας

Ομάδα μπαράζ - Αιγεύς-Άρης

Φωστήρας Οβρυάς - Μελίσσια

Πατρέας - Απόλλων Εγλυκάδος

Αστραπή Ψαροφαΐου - Α.Ε.Κ. Πατρών

Πήγασος Μπεγουλ.- Πανιώνιος Αχιλ.Αχιλλέας Καμαρ. - Αναγέννηση-Αίας

Απόλλων Συνοικ. - Ποσειδών Πάτρας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Αιγεύς-Άρης

Μελίσσια - Αστέρας Μιντιλογλίου

Απόλλων Εγλυκάδος - Ομάδα μπαράζ

Α.Ε.Κ. Πατρών - Φωστήρας Οβρυάς

Πανιώνιος Αχιλλέας - Πατρέας

Αναγέννηση-Αίας - Αστραπή Ψαροφ.

Ποσειδών Πάτρας - Πήγασος Μπεγουλ.

Αχιλλέας Καμαρών - Απόλλων Συνοικ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μελίσσια - Φλόγα Ρόδιας

Αιγεύς-Άρης - Απόλλων Εγλυκάδος

Αστέρας Μιντιλογλίου - Α.Ε.Κ. Πατρών

Ομάδα μπαράζ - Πανιώνιος Αχιλλέας

Φωστήρας Οβρυάς - Αναγέννηση-Αίας

Πατρέας - Ποσειδών Πάτρας

Αστραπή Ψαροφ. - Απόλλων Συνοικ.

Πήγασος Μπεγουλ.- Αχιλλέας Καμαρών

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Απόλλων Εγλυκάδος

Α.Ε.Κ. Πατρών - Μελίσσια

Πανιώνιος Αχιλλέας - Αιγεύς-Άρης

Αναγέννηση-Αίας - Αστέρας Μιντιλ.

Ποσειδών Πάτρας - Ομάδα μπαράζ

Απόλλων Συνοικ. - Φωστήρας Οβρυάς

Αχιλλέας Καμαρών - Πατρέας

Πήγασος Μπεγουλ. - Αστραπή Ψαροφ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε.Κ. Πατρών - Φλόγα Ρόδιας

Απόλλων Εγλυκ. - Πανιώνιος Αχιλλέας

Μελίσσια - Αναγέννηση-Αίας

Αιγεύς-Άρης - Ποσειδών Πάτρας

Αστέρας Μιντιλ. - Απόλλων Συνοικ.

Ομάδα μπαράζ - Αχιλλέας Καμαρών

Φωστήρας - Πήγασος Μπεγουλακίου

Πατρέας - Αστραπή Ψαροφαΐου

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Πανιώνιος Αχιλλέας

Αναγέννηση-Αίας - Α.Ε.Κ. Πατρών

Ποσειδών Πάτρας - Απόλλων Εγλυκ.

Απόλλων Συνοικισμού - Μελίσσια

Αχιλλέας Καμαρών - Αιγεύς-Άρης

Πήγασος Μπεγουλ. - Αστέρας Μιντιλ.Αστραπή Ψαροφαΐου - Ομάδα μπαράζ

Πατρέας - Φωστήρας Οβρυάς

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση-Αίας - Φλόγα Ρόδιας

Πανιώνιος Αχιλ.- Ποσειδών Πάτρας

Α.Ε.Κ. Πατρών - Απόλλων Συνοικισμού

Απόλλων Εγλυκ. - Αχιλλέας Καμαρών

Μελίσσια - Πήγασος Μπεγουλακίου

Αιγεύς-Άρης - Αστραπή Ψαροφαΐου

Αστέρας Μιντιλογλίου - Πατρέας

Ομάδα μπαράζ - Φωστήρας Οβρυάς

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Ποσειδών Πάτρας

Απόλλων Συνοικ.- Αναγέννηση-Αίας

Αχιλλέας Καμαρ.- Πανιώνιος Αχιλλέας

Πήγασος Μπεγουλ. - Α.Ε.Κ. Πατρών

Αστραπή Ψαροφ. - Απόλλων Εγλυκ.

Πατρέας - Μελίσσια

Φωστήρας Οβρυάς - Αιγεύς-Άρης

Ομάδα μπαράζ - Αστέρας Μιντιλογλίου

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Συνοικισμού - Φλόγα Ρόδιας

Ποσειδών Πάτρας - Αχιλλέας Καμαρών

Αναγέννηση-Αίας - Πήγασος Μπεγουλ.

Πανιώνιος Αχιλλέας - Αστραπή Ψαροφ.

Α.Ε.Κ. Πατρών - Πατρέας

Απόλλων Εγλυκάδος - Φωστήρας

Μελίσσια - Ομάδα μπαράζ

Αιγεύς-Άρης - Αστέρας Μιντιλογλίου

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φλόγα Ρόδιας - Αχιλλέας Καμαρών

Πήγασος Μπεγουλ. - Απόλλων Συνοικ.

Αστραπή Ψαροφ. - Ποσειδών Πάτρας

Πατρέας - Αναγέννηση-Αίας

Φωστήρας - Πανιώνιος Αχιλλέας

Ομάδα μπαράζ - Α.Ε.Κ. Πατρών

Αστέρας Μιντιλ.- Απόλλων Εγλυκάδος

Αιγεύς-Άρης - Μελίσσια

* Οι αγώνες στον β’ γύρο θα διεξαχθούν αντίστροφα.

 

Πρόγραμμα της Γ΄ ΕΠΣΑχαΐας

 

4ος Όμιλος

 

1η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΦΙΔΑΛΩΝΩΝ

ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

2η αγωνιστική

ΔΑΦΝΕΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ-ΔΡΕΠΑΝΟ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

3η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΛΥΚΟΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΦΙΔΑΛΩΝΩΝ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

4η αγωνιστική

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΑΙΓΕΙΡΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

5η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΔΡΕΠΑΝΟ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

6η αγωνιστική

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

7η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΔΡΕΠΑΝΟ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΑΦΝΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ -ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ

8η αγωνιστική

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤA

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ

9η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΛΥΚΟΙΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΔΡΕΠΑΝΟ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

10η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΚΑΛΑΒΡΥΤA

ΛΥΚΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΔΑΦΝΕΣ

11η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤA -ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΔΡΕΠΑΝΟ

12η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΔΡΕΠΑΝΟ

13η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ -ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

ΔΡΕΠΑΝΟ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ

14η αγωνιστική

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΔΡΕΠΑΝΟ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤ-Ι ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ

15η αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΚΑΛΑΒΡΥΤA

ΔΑΦΝΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜ.ΔΡΕΠΑΝΟ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ

* Οι αγώνες της β’ φάσης θα γίνουν με τα αντίστροφα ζευγάρια.

 

 
© Copyright 2011 - 2020 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου