Λίστα αντικειμένων
Την Δευτέρα 26/8 και ώρα 19.00 στον Πολυχώρο εκδηλώσεων στο Επακρον(Μιντιλόγλι) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της ΣΟΥΠΕΡ-ΒΗΤΑ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Super B
Α ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Πετεινοί-Παναχαϊκός
Αιγεύς-Άρης-Αετός Πατρών
Φωστήρ Οβρυάς-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Αρόη - Θύελλα Αιγείρας
Πατρεύς-Πήγασος Μπεγουλακίου
Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Άρης Πατρών -Αχιλλέας Καμαρών
2η Αγωνιστική
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αετός Πατρών
Θύελλα Αιγείρας - Αιγεύς-Άρης
Πήγασος Μπεγουλακίου-Φωστήρ Οβρυάς
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αρόη
Αχιλλέας Καμαρών-Πατρεύς
Παναχαϊκός-Φλόγα Ρόδιας
Άρης Πατρών-Πετεινοί
3η Αγωνιστική
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας
Αετός Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου
Αιγεύς-Άρης-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Φωστήρ Οβρυάς-Αχιλλέας Καμαρών
Αρόη-Παναχαϊκός
Πατρεύς-Άρης Πατρών
Πετεινοί-Φλόγα Ρόδιας
4η Αγωνιστική
Πήγασος Μπεγουλακίου - Θύελλα Αιγείρας
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Αχιλλέας Καμαρών-Αετός Πατρών
Παναχαϊκός-Αιγεύς-Άρης
Άρης Πατρών-Φωστήρ Οβρυάς
Φλόγα Ρόδιας-Αρόη
Πατρεύς-Πετεινοί
5η Αγωνιστική
Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Θύελλα Αιγείρας-Αχιλλέας Καμαρών
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Παναχαϊκός
Αετός Πατρών-Άρης Πατρών
Αιγεύς-Άρης-Φλόγα Ρόδιας
Φωστήρ Οβρυάς-Πατρεύς
Πετεινοί-Αρόη
6η Αγωνιστική
Αχιλλέας Καμαρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Παναχαϊκός-Πήγασος Μπεγουλακίου
Άρης Πατρών-Θύελλα Αιγείρας
Φλόγα Ρόδιας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Πατρεύς-Αετός Πατρών
Αρόη-Αιγεύς-Άρης
Φωστήρ Οβρυάς-Πετεινοί
7η Αγωνιστική
Αχιλλέας Καμαρών-Παναχαϊκός
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Άρης Πατρών
Πήγασος Μπεγουλακίου-Φλόγα Ρόδιας
Θύελλα Αιγείρας-Πατρεύς
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αρόη
Αετός Πατρών-Φωστήρ Οβρυάς
Πετεινοί-Αιγεύς-Άρης
8η Αγωνιστική
Άρης Πατρών-Παναχαϊκός
Φλόγα Ρόδιας-Αχιλλέας Καμαρών
Πατρεύς-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Αρόη-Πήγασος Μπεγουλακίου
Φωστήρ Οβρυάς-Θύελλα Αιγείρας
Αιγεύς-Άρης-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Αετός Πατρών-Πετεινοί
9η Αγωνιστική
Φλόγα Ρόδιας-Άρης Πατρών
Παναχαϊκός-Πατρεύς
Αχιλλέας Καμαρών-Αρόη
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Φωστήρ Οβρυάς
Πήγασος Μπεγουλακίου-Αιγεύς-Άρης
Θύελλα Αιγείρας-Αετός Πατρών
Πετεινοί-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
10η Αγωνιστική
Πατρεύς-Φλόγα Ρόδιας
Αρόη-Άρης Πατρών
Φωστήρ Οβρυάς-Παναχαϊκός
Αιγεύς-Άρης-Αχιλλέας Καμαρών
Αετός Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Πήγασος Μπεγουλακίου
Θύελλα Αιγείρας-Πετεινοί
11η Αγωνιστική
Αρόη-Πατρεύς
Φλόγα Ρόδιας-Φωστήρ Οβρυάς
Άρης Πατρών-Αιγεύς-Άρης
Παναχαϊκός-Αετός Πατρών
Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας
Πετεινοί-Πήγασος Μπεγουλακίου
12η Αγωνιστική
Φωστήρ Οβρυάς-Αρόη
Αιγεύς-Άρης-Πατρεύς
Αετός Πατρών-Φλόγα Ρόδιας
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Άρης Πατρών
Θύελλα Αιγείρας-Παναχαϊκός
Πήγασος Μπεγουλακίου-Αχιλλέας Καμαρών
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Πετεινοί
13η Αγωνιστική
Αιγεύς-Άρης-Φωστήρ Οβρυάς
Αρόη-Αετός Πατρών
Πατρεύς-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Αιγείρας
Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου
Παναχαϊκός-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Πετεινοί-Αχιλλέας Καμαρών
Β΄ΓΥΡΟΣ
Οι ομάδες εξ αρχής αντιστρόφως