Λίστα αντικειμένων
Το πρώτο της παιχνίδι δίνει η νεοφώτιστη Ακράτα στην Γ΄ Εθνική κατηγορία εντός έδρας αντιμετωπίζοντας τον Μανδραϊκό.
1η Αγωνιστική – 11/10/15
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟΚ Π.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
2η Αγωνιστική – 18/10/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ
ΚΑΟΚ Π. – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
3η Αγωνιστική – 25/10/15
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΚΑΟΚ Π. – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
4η Αγωνιστική – 01/11/15
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΚΑΟΚ Π.
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
5η Αγωνιστική – 08/11/15
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ
ΚΑΟΚ Π. – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6η Αγωνιστική – 15/11/15
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΚΑΟΚ Π.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
7η Αγωνιστική – 22/11/15
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΟΚ Π. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
8η Αγωνιστική – 29/11/15
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΟΚ Π.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
9η Αγωνιστική – 06/12/15
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΟΚ Π. – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
10η Αγωνιστική – 13/12/15
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΚΑΟΚ Π.
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
11η Αγωνιστική – 20/12/15
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΚΑΟΚ Π. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
12η Αγωνιστική – 10/01/16
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟΚ Π.
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
13η Αγωνιστική – 17/01/16
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟΚ Π. – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ
* Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα.