Λίστα αντικειμένων
ΔΙΕΝΕΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΙ κληρώσεις των Πρωταθλημάτων Α΄, Β΄, Γ΄ Κατηγορίας και Κυπέλλου 2014 – 2015 από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας.
Α΄ κατηγορία ΕΠΣ Αχαΐας
Μετά από την η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαϊας για την αγωνιστική σεζόν 2014-2015, το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου-Αναγέννηση Πατρών
Λιμνοχώρι - Βουπράσιο
Α.Ο. Πάτραι -Διαγόρας Βραχνεΐκων
Κεραυνός Αγ.Βασιλείου - Ομ. μπαράζ
Εθνικός Σαγεϊκων - Ακράτα
Θύελλα Πατρών - Άρης Πατρών
Αχαιός Σαραβαλίου- Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Ατρόμητος Πατρών - Δόξα Παραλίας
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λιμνοχώρι - Νίκη Προαστίου
Αναγέννηση Πατρών - Α.Ο. Πάτραι
Βουπράσιο - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
Διαγόρας - Εθνικός Σαγεϊκων
Ομάδα μπαράζ - Θύελλα Πατρών
Ακράτα - Αχαιός Σαραβαλίου
Άρης Πατρών - Δόξα Παραλίας
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου- Ατρόμητος Πατρών
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου - Α.Ο. Πάτραι 2008
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Λιμνοχώρι
Εθνικός Σαγεϊκων - Αναγέννηση
Θύελλα Πατρών - Βουπράσιο
Αχαιός Σαραβαλίου - Διαγόρας
Δόξα Παραλίας - Ομάδα μπαράζ
Ατρόμητος Πατρών - Ακράτα
Άρης Πατρών - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Αγ. Βασ. - Νίκη Προαστίου
Α.Ο. Πάτραι 2008 - Εθνικός Σαγ.
Λιμνοχώρι - Θύελλα Πατρών
Αναγέννηση - Αχαιός Σαραβαλίου
Βουπράσιο - Δόξα Παραλίας
Διαγόρας - Ατρόμητος Πατρών
Ομάδα μπαράζ - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Ακράτα - Άρης Πατρών
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου - Εθνικός Σαγεϊκων
Θύελλα Πατρών - Κεραυνός Αγ. Βασ.
Αχαιός Σαραβαλίου - Α.Ο. Πάτρα
Δόξα Παραλίας - Λιμνοχώρι
Ατρόμητος Πατρών - Αναγέννηση
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Βουπράσιο
Άρης Πατρών - Διαγόρας
Ομάδα μπαράζ - Ακράτα
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Πατρών - Νίκη Προαστίου
Εθνικός Σαγ. - Αχαιός Σαραβαλίου
Κεραυνός Αγ. Βασ. - Δόξα Παραλίας
Α.Ο. Πάτραι - Ατρόμητος Πατρών
Λιμνοχώρι - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Αναγέννηση - Άρης Πατρών
Βουπράσιο - Ακράτα
Διαγόρας - Ομάδα μπαράζ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου - Αχαιός Σαραβ.
Δόξα Παραλίας - Θύελλα Πατρών
Ατρόμητος Πατρών - Εθνικός Σαγ.Θύελλα Αιγίου - Κεραυνός Αγ. Βασ.
Άρης Πατρών - Α.Ο. Πάτραι
Ακράτα - Λιμνοχώρι
Ομάδα μπαράζ - Αναγέννηση
Βουπράσιο - Διαγόρας Βραχνεΐκων
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Παραλίας - Νίκη Προαστίου
Αχαιός Σαραβ. - Ατρόμητος Πατρών
Θύελλα Πατρών - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Εθνικός Σαγεϊκων - Άρης Πατρών
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Ακράτα
Α.Ο. Πάτραι 2008 - Ομάδα μπαράζ
Λιμνοχώρι - Διαγόρας Βραχνεΐκων
Αναγέννηση Πατρών - Βουπράσιο
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστ. - Ατρόμητος Πατρών
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Δόξα Παραλίας
Άρης Πατρών - Αχαιός Σαραβαλίου
Ακράτα - Θύελλα Πατρών
Ομάδα μπαράζ - Εθνικός Σαγεϊκων
Διαγόρας - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
Βουπράσιο - Α.Ο. Πάτραι 2008
Αναγέννηση Πατρών - Λιμνοχώρι
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγίου - Νίκη Προαστίου
Ατρόμητος Πατρών - Άρης Πατρών
Δόξα Παραλίας - Ακράτα
Αχαιός Σαραβ. - Ομάδα μπαράζ
Θύελλα Πατρών - Διαγόρας
Εθνικός Σαγεϊκων - Βουπράσιο
Κεραυνός Αγ. Βασ. - Αναγέννηση
Α.Ο. Πάτραι 2008 - Λιμνοχώρι
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου - Άρης Πατρών
Ακράτα - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Ομάδα μπαράζ - Ατρόμητος Πατρών
Διαγόρας- Δόξα Παραλίας
Βουπράσιο - Αχαιός Σαραβαλίου
Αναγέννηση - Θύελλα Πατρών
Λιμνοχώρι - Εθνικός Σαγεϊκων
Α.Ο. Πάτραι - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα - Νίκη Προαστίου
Άρης Πατρών - Ομάδα μπαράζ
Θύελλα Αιγίου - Διαγόρας
Ατρόμητος Πατρών - Βουπράσιο
Δόξα Παραλίας - Αναγέννηση
Αχαιός Σαραβαλίου - Λιμνοχώρι
Θύελλα Πατρών - Α.Ο. Πάτραι 2008
Εθνικός Σαγ. - Κεραυνός Αγ.Βασιλείου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου - Ομάδα μπαράζ
Διαγόρας Βραχνεΐκων - Ακράτα
Βουπράσιο - Άρης Πατρών
Αναγέννηση - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Λιμνοχώρι - Ατρόμητος Πατρών
Α.Ο. Πάτραι 2008 - Δόξα Παραλίας
Κεραυνός Αγ. Βασ. - Αχαιός Σαραβ.Εθνικός Σαγεϊκων - Θύελλα Πατρών
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας - Νίκη Προαστίου
Ομάδα μπαράζ - Βουπράσιο
Ακράτα - Αναγέννηση Πατρών
Άρης Πατρών - Λιμνοχώρι
Θύελλα Αιγίου - Α.Ο. Πάτραι 2008
Ατρόμητος Πατρ. - Κεραυνός Αγ. Βασ.
Δόξα Παραλίας - Εθνικός Σαγεϊκων
Αχαιός Σαραβ. - Θύελλα Πατρών
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Προαστίου - Βουπράσιο
Αναγέννηση Πατρών - Διαγόρας
Λιμνοχώρι - Ομάδα μπαράζ
Α.Ο. Πάτραι 2008 - Ακράτα
Κεραυνός Αγ. Βασ. - Άρης Πατρών
Εθνικός Σαγεϊκων - Θύελλα Αιγίου
Θύελλα Πατρ. - Ατρόμητος Πατρών
Αχαιός Σαραβ.- Δόξα Παραλίας
* Οι αγώνες της β’ φάσης θα γίνουν με τα αντίστροφα ζευγάρια.
Πρόγραμμα της Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣΑχαΐας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Πήγασος Μπεγουλ.Αστραπή Ψαροφ.- Αχιλλέας Καμαρών
Πατρέας - Απόλλων Συνοικισμού
Φωστήρας Οβρυάς - Ποσειδών Πάτρας
Ομάδα μπαράζ - Αναγέννηση-Αίας
Αστέρας Μιντιλογλ. - Πανιώνιος Αχιλ.
Αιγεύς-Άρης - Α.Ε.Κ. Πατρών
Απόλλων Εγλυκάδος - Μελίσσια
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Ψαροφαΐου - Φλόγα Ρόδιας
Πήγασος Μπεγουλακίου - Πατρέας
Αχιλλέας Καμαρών - Φωστήρας
Απόλλων Συνοικισμού - Ομάδα μπαράζ
Ποσειδών Πάτρας - Αστέρας Μιντιλ.Αναγέννηση-Αίας - Αιγεύς-Άρης
Πανιώνιος Αχιλλέας - Μελίσσια
Α.Ε.Κ. Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Πατρέας
Φωστήρας - Αστραπή Ψαροφαΐου
Ομάδα μπαράζ - Πήγασος Μπεγουλ.Αστέρας Μιντιλ. - Αχιλλέας Καμαρών
Αιγεύς-Άρης - Απόλλων Συνοικισμού
Μελίσσια - Ποσειδών Πάτρας
Απόλλων Εγλυκ.- Αναγέννηση-Αίας
Πανιώνιος Αχιλλέας - Α.Ε.Κ. Πατρών
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Οβρυάς - Φλόγα Ρόδιας
Πατρέας - Ομάδα μπαράζ
Αστραπή Ψαροφ.- Αστέρας Μιντιλ.
Πήγασος Μπεγουλακίου - Αιγεύς-Άρης
Αχιλλέας Καμαρών - Μελίσσια
Απόλλων Συνοικ.- Απόλλων Εγλυκάδος
Ποσειδών Πάτρας - Α.Ε.Κ. Πατρών
Αναγέννηση-Αίας - Πανιώνιος Αχιλλέας
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Ομάδα μπαράζ
Αστέρας Μιντιλογλίου - Φωστήρας
Αιγεύς-Άρης - Πατρέας
Μελίσσια - Αστραπή Ψαροφαΐου
Απόλλων Εγλυκ.- Πήγασος Μπεγουλ.Α.Ε.Κ. Πατρών - Αχιλλέας Καμαρών
Πανιώνιος Αχιλλέας - Απόλλων Συνοικ.
Ποσειδών Πάτρας - Αναγέννηση-Αίας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντιλογλίου - Φλόγα Ρόδιας
Ομάδα μπαράζ - Αιγεύς-Άρης
Φωστήρας Οβρυάς - Μελίσσια
Πατρέας - Απόλλων Εγλυκάδος
Αστραπή Ψαροφαΐου - Α.Ε.Κ. Πατρών
Πήγασος Μπεγουλ.- Πανιώνιος Αχιλ.Αχιλλέας Καμαρ. - Αναγέννηση-Αίας
Απόλλων Συνοικ. - Ποσειδών Πάτρας
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Αιγεύς-Άρης
Μελίσσια - Αστέρας Μιντιλογλίου
Απόλλων Εγλυκάδος - Ομάδα μπαράζ
Α.Ε.Κ. Πατρών - Φωστήρας Οβρυάς
Πανιώνιος Αχιλλέας - Πατρέας
Αναγέννηση-Αίας - Αστραπή Ψαροφ.
Ποσειδών Πάτρας - Πήγασος Μπεγουλ.
Αχιλλέας Καμαρών - Απόλλων Συνοικ.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μελίσσια - Φλόγα Ρόδιας
Αιγεύς-Άρης - Απόλλων Εγλυκάδος
Αστέρας Μιντιλογλίου - Α.Ε.Κ. Πατρών
Ομάδα μπαράζ - Πανιώνιος Αχιλλέας
Φωστήρας Οβρυάς - Αναγέννηση-Αίας
Πατρέας - Ποσειδών Πάτρας
Αστραπή Ψαροφ. - Απόλλων Συνοικ.
Πήγασος Μπεγουλ.- Αχιλλέας Καμαρών
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Απόλλων Εγλυκάδος
Α.Ε.Κ. Πατρών - Μελίσσια
Πανιώνιος Αχιλλέας - Αιγεύς-Άρης
Αναγέννηση-Αίας - Αστέρας Μιντιλ.
Ποσειδών Πάτρας - Ομάδα μπαράζ
Απόλλων Συνοικ. - Φωστήρας Οβρυάς
Αχιλλέας Καμαρών - Πατρέας
Πήγασος Μπεγουλ. - Αστραπή Ψαροφ.
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. Πατρών - Φλόγα Ρόδιας
Απόλλων Εγλυκ. - Πανιώνιος Αχιλλέας
Μελίσσια - Αναγέννηση-Αίας
Αιγεύς-Άρης - Ποσειδών Πάτρας
Αστέρας Μιντιλ. - Απόλλων Συνοικ.
Ομάδα μπαράζ - Αχιλλέας Καμαρών
Φωστήρας - Πήγασος Μπεγουλακίου
Πατρέας - Αστραπή Ψαροφαΐου
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Πανιώνιος Αχιλλέας
Αναγέννηση-Αίας - Α.Ε.Κ. Πατρών
Ποσειδών Πάτρας - Απόλλων Εγλυκ.
Απόλλων Συνοικισμού - Μελίσσια
Αχιλλέας Καμαρών - Αιγεύς-Άρης
Πήγασος Μπεγουλ. - Αστέρας Μιντιλ.Αστραπή Ψαροφαΐου - Ομάδα μπαράζ
Πατρέας - Φωστήρας Οβρυάς
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση-Αίας - Φλόγα Ρόδιας
Πανιώνιος Αχιλ.- Ποσειδών Πάτρας
Α.Ε.Κ. Πατρών - Απόλλων Συνοικισμού
Απόλλων Εγλυκ. - Αχιλλέας Καμαρών
Μελίσσια - Πήγασος Μπεγουλακίου
Αιγεύς-Άρης - Αστραπή Ψαροφαΐου
Αστέρας Μιντιλογλίου - Πατρέας
Ομάδα μπαράζ - Φωστήρας Οβρυάς
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Ποσειδών Πάτρας
Απόλλων Συνοικ.- Αναγέννηση-Αίας
Αχιλλέας Καμαρ.- Πανιώνιος Αχιλλέας
Πήγασος Μπεγουλ. - Α.Ε.Κ. Πατρών
Αστραπή Ψαροφ. - Απόλλων Εγλυκ.
Πατρέας - Μελίσσια
Φωστήρας Οβρυάς - Αιγεύς-Άρης
Ομάδα μπαράζ - Αστέρας Μιντιλογλίου
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Συνοικισμού - Φλόγα Ρόδιας
Ποσειδών Πάτρας - Αχιλλέας Καμαρών
Αναγέννηση-Αίας - Πήγασος Μπεγουλ.
Πανιώνιος Αχιλλέας - Αστραπή Ψαροφ.
Α.Ε.Κ. Πατρών - Πατρέας
Απόλλων Εγλυκάδος - Φωστήρας
Μελίσσια - Ομάδα μπαράζ
Αιγεύς-Άρης - Αστέρας Μιντιλογλίου
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Αχιλλέας Καμαρών
Πήγασος Μπεγουλ. - Απόλλων Συνοικ.
Αστραπή Ψαροφ. - Ποσειδών Πάτρας
Πατρέας - Αναγέννηση-Αίας
Φωστήρας - Πανιώνιος Αχιλλέας
Ομάδα μπαράζ - Α.Ε.Κ. Πατρών
Αστέρας Μιντιλ.- Απόλλων Εγλυκάδος
Αιγεύς-Άρης - Μελίσσια
* Οι αγώνες στον β’ γύρο θα διεξαχθούν αντίστροφα.
Πρόγραμμα της Γ΄ ΕΠΣΑχαΐας
4ος Όμιλος
1η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΦΙΔΑΛΩΝΩΝ
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΕΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ-ΔΡΕΠΑΝΟ
ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
3η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΛΥΚΟΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΦΙΔΑΛΩΝΩΝ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
4η αγωνιστική
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΑΙΓΕΙΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
5η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΔΡΕΠΑΝΟ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
6η αγωνιστική
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
7η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΔΡΕΠΑΝΟ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ -ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ
8η αγωνιστική
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤA
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
9η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΛΥΚΟΙΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΔΡΕΠΑΝΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
10η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΚΑΛΑΒΡΥΤA
ΛΥΚΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΔΑΦΝΕΣ
11η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΚΑΛΑΒΡΥΤA -ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΔΡΕΠΑΝΟ
12η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΔΡΕΠΑΝΟ
13η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ -ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
ΔΡΕΠΑΝΟ-ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
14η αγωνιστική
ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ-ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ-ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ-ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ-ΔΡΕΠΑΝΟ
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤ-Ι ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
15η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΚΑΛΑΒΡΥΤA
ΔΑΦΝΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜ.ΔΡΕΠΑΝΟ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΤΑΔ 93/ΖΗΡΙΑ-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΣΤΙ
* Οι αγώνες της β’ φάσης θα γίνουν με τα αντίστροφα ζευγάρια.