Loading...

Κατηγορίες

Πέμπτη 17 Σεπ 2015
ΝΕΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ   ΦΟΙΤΗΤΕΣ   ΣΕ ΑΕΙ  ΚΑΙ ΤΕΙ ΤΟ 2015 ΑΠΟ ΤΑ  ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΑ  ΤΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
Κλίκ για μεγέθυνση

 

 

 

ΓΕΛ ΑΚΡΑΤΑΣ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γ. ΑΘΗΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Π. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΑΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ ΟΠΑ

ΓΚΡΕΜΠΙ ΑΡΜΠΙΝ του ΜΙΝΙΦ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΖΑΡΚΑ ΣΩΤΗΡΗ του ΝΙΚΟ του ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡ . ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Ι. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Δ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΚΡΙΚΕΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΛΟΥΚΑ ΧΑΪΔΩ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Δ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του Ι. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΜΟΥΖΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ι. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΟΥΖΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τουΙ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΟΥΖΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του Γ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΑΣΤΑΣ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔ//ΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΣΙΑΦΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΡΓ. ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΘΑ του Γ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΓΕΛ ΑΚΡΑΤΑΣ 10%

 

ΛΕΚΓΚΙΚΑ ΔΗΜ. του ΧΑΡΙΛ. ΜΗΧ῎ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Π. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΓΕΛ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

 

ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΣΝΕΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΩΚΡ. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΙΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Π. ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Γ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΑΜΠ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΗΜΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΤΖΩΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΙΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛ. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Π. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΓΕΛ ΑΙΓΕΙΡΑΣ 10%

 

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΓΕΛ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΙΣΟΥΦΑΙ ΡΕΝΤΙΣ του ΜΠΑΡΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΝΑΝΑΙ ΤΖΕΝΣΙΛΝΤΑ του ΕΝΤΜΟΝΤ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Γ. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΝΝΑ του Β. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞ. ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΕΡΤΕΖΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝ

ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Π. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΑΥΡΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ του ΗΛΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΠΟΥΖΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ι. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Π. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΛΗΘΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΡ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Π. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡ. ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΓΕΛ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ 10%

 

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 
© Copyright 2011 - 2018 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου