Loading...

Κατηγορίες

Δευτέρα 03 Ιούν 2019
Αποτέλεσμα της εκλογής για την ανάδειξη των ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ του Δήμου Αιγιαλείας κατά εκλογική περιφέρεια και τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας που έγινε στις 26ης Μαΐου 2019
Κλίκ για μεγέθυνση

ΠΡΑΚΤΙΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ

Στο Αίγιο και στο κατάστημα του Πρωτοδικείου Αιγίου σήμερα την 3η  Ιουνίου 2019 και ώρα 12:00 εγώ ο Πρόεδρος Πρωτοδικών Αιγίου Νικόλαος Μανιώτης, παρουσία και της Γραμματέως Χαρίκλειας Παναγοπούλου εξήγαγα βάσει του άρθρου 43 του Ν.3852/2010 το γενικό αποτέλεσμα της εκλογής για την ανάδειξη των δημοτικών συμβούλων του Δήμου Αιγιαλείας κατά εκλογική περιφέρεια και τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας που έγινε στις 26ης Μαΐου 2019, τα οποία και καταχωρήθηκαν στο παρόν πρακτικό και έλαβε ο κάθε υποψήφιος των συνδυασμών τους παρακάτω αναφερόμενους ψήφους σε  εκατόν τριάντα (139) Καταχωρημένα Τμήματα του Δήμου Αιγιαλείας.

 

 

 Από τον συνδυασμό ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας

1) ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  811

2) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 457

3) ΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

4) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1291

5) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 1122

6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 1063

7) ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 930

8) ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 714

9) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 690

10) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 642

11) ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 636

12) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 635

13) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 628

14) ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 590

15) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 564

16) ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 546

17) ΔΟΥΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 537

18) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 478

19) ΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 373

20) ΤΟΧΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 369

21) ΚΑΠΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 345

22) ΤΡΑΝΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 339

23) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325

24) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 276

25) ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 271

26) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 271

27) ΚΑΒΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 232

28) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 226

29) ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 208

30) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 176

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

31) ΓΙΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 1260

32) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 220

33) ΝΤΕΡΕΚΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 170

34) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 154

35) ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 99

 

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

36) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 649

37) ΜΑΓΚΛΑΡΑ-ΚΑΛΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 455

38) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 412

39) ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΡΕΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 407

40) ΜΠΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 320

41) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 230

 

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού

42) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 564

43) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 336

44) ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 123

 

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας

45) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1049

46) ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 483

47) ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344

48) ΒΛΑΧΟΥ-ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΥΛΟΥ 246

49) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 235

50) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

 

Από τον συνδυασμό « αιγιάλεια τώρα»

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας

1) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 536

2) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 63

3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ 62

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

4 ) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 908

5) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ) ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΝΔΡΕΑ 885

6) ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 775

7) ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 737

8) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 713

9) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 631

10) ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 593

11) ΔΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 512

12) ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 479

13) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 476

14) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 475

15) ΓΙΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 416

16) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 402

17) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 391

18) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 353

19) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 320

20) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 257

21) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 249

22) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247

23) ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 215

24) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204

25) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 179

26) ΡΕΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 168

27) ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΑ ΚΑΡΜΕΛΑ (ΜΑΡΙΑ-ΠΙΑ) του ΒΙΤΤΟΡΙΟ 166

28) ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 142

29) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138

30) ΚΛΙΜΑΤΣΑΚΗ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

31) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 582

32) ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 160

33) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 141

34) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΗΛΙΑ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 129

35) ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93

 

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

36) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 976

37) ΒΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 439

38) ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 426

39) ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 417

40) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 369

41) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 312

 

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού

42) ΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 654

43) ΣΑΜΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 201

44) ΚΙΤΣΑΤΗ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92

 

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας

45) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1075

46) ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 977

47) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 801

48) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 616

49) ΡΟΥΒΑΛΗ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 521

50) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΗΛΙΑ 497

 

Από τον συνδυασμό  ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ ΠΟΛΙΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας

1) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 70

2) ΦΕΡΡΟ ΑΛΕΞ του ΧΑΡΕΝΤΙΝ 32

3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

4) ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170

5) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154

6) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130

7) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118

8) ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 96

9) ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88

10) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ 88

11) ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81

12) ΞΥΝΟΜΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68

13) ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 49

14) ΓΡΥΛΛΗ-ΤΖΕΛΕΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 46

15) ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46

16) ΜΟΣΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 44

17) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43

18) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 40

19) ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36

20) ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 24

21) ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 24

22) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24

23) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

24) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

25) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19

26) ΚΟΥΤΟΥΛΑ-ΔΑΔΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ 17

27) ΡΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

28) ΚΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

29) ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

30) ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 9

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

31) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 180

32) ΜΠΑΡΙΑΜΑΪ ΕΡΙΟΝ του ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 40

33) ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35

34) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20

35) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8

 

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

36) ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 113

37) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78

38) ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 50

39) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46

40) ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30

41) ΠΑΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού

42) ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 51

43) ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40

44) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

 

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας

45) ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40

46) ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 37

47) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 21

48) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18

49) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

50) ΜΑΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15

 

 

ΑΠΟ ΤΟΝ  ΣΥΝΔΥΣΜΟ  ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας

1) ΛΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44

2) ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16

3) ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

4) ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 254

5) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 106

6) ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100

7) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86

8) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77

9) ΜΕΪΝΤΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. ΑΓΓΕΛΟΥ 63

10) ΣΧΙΝΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 63

11) ΧΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62

12) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58

13) ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 54

14) ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49

15) ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48

16) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48

17) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44

18) ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41

19) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 33

20) ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΟΝΗ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 33

21) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 31

22) ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29

23) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ 25

24) ΓΑΡΓΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 24

25) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23

26) ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22

27) ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19

28) ΚΟΡΔΟΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18

29) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 14

30) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

31) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 21

32) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 20

33) ΚΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ 17

34) ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11

 

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

35) ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92

36) ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53

37) ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΛΟΥΪΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44

38) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΠΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ 27

39) ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

  

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού

40) ΜΕΓΑΡΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45

41) ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37

42) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας

43) ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 176

44) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 73

45) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 72

46) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54

47) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35

 

 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας

 

1) ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202

2) ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 197

3) ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 92

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

4) ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 605

5) ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 599

6) ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 598

7) ΓΚΡΕΜΟΥ-ΓΟΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 593

8) ΤΗΛΙΓΑΔΗ-ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 577

9) ΜΠΙΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 570

10) ΠΙΚΟΥΛΑ-ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 448

11) ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 446

12) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 385

13) ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 362

14) ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 342

15) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 300

16) ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 293

17) ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 251

18) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 230

19) ΖΑΝΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 229

20) ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 206

21) ΧΗΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 204

22) ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201

23) ΜΠΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 191

24) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186

25) ΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181

26) ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 164

27) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125

28) ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 111

29) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111

30) ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 62

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

31) ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 234

32) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 158

33) ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116

34) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 79

35) ΣΑΛΑΜΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34

 

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

36) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 920

37) ΠΡΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 302

38) ΦΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279

39) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 246

40) ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 224

41) ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 128

 

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού

42) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 302

43) ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 272

44) ΚΙΤΣΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 128

 

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας

45) ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 555

46) ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 467

47) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 354

48) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ-ΓΙΑΛΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288

49) ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 172

50) ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148

 

Από τον συνδυασμό ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (Μ.ΠΡΟ.Σ.Τ.Α)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας

1) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 281

2) ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124

3) ΚΟΥΒΑΡΑ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

4) ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 367

5) ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 318

6) ΧΩΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 266

7) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 259

8) ΑΝΔΡΙΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 223

9) ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 222

10) ΣΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 212

11) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 164

12) ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 164

13) ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141

14) ΚΟΝΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 128

15) ΛΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 123

16) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 123

17) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 111

18) ΓΡΙΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87

19) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 87

20) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 85

21) ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 76

22) ΤΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68

23) ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67

24) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 64

25) ΜΠΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

26) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 48

27) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΣΤΑ 45

28) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 31

29) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21

30) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

31) ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 346

32) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 115

33) ΓΑΚΕΛΑ ΑΓΑΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 40

34) ΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33

 

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

35) ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 231

36) ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 66

37) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56

38) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 52

39) ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 49

 

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού

40) ΓΙΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116

41) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45

42) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 42

 

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας

43) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170

44) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 115

45) ΜΕΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 85

46) ΤΡΕΧΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73

47) ΠΡΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61

48) ΠΑΣΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 38

 

Για όλα αυτά έγινε το πρακτικό αυτό και υπογράφεται :

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                           Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 
© Copyright 2011 - 2019 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου