Loading...

Κατηγορίες

Δευτέρα 03 Ιούν 2019
Αποτέλεσμα της εκλογής για την ανάδειξη των συμβούλων των ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ  του Δήμου Αιγιαλείας και τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας που έγινε στις 26 Μαΐου 2019
Κλίκ για μεγέθυνση

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ

Στο Αίγιο και στο κατάστημα του Πρωτοδικείου Αιγίου σήμερα την  3η  Ιουνίου 2019 και ώρα 12:00 εγώ ο Πρόεδρος Πρωτοδικών Αιγίου Νικόλαος Μανιώτης, παρουσία και της Γραμματέως Χαρίκλειας Παναγοπούλου εξήγαγα βάσει του άρθρου 42 του Ν.3852/2010 το γενικό αποτέλεσμα της εκλογής για την ανάδειξη των συμβούλων των κοινοτήτων του Δήμου Αιγιαλείας και τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας που έγινε στις 26 Μαΐου 2019, τα οποία και καταχωρήθηκαν στο παρόν πρακτικό και έλαβε ο κάθε υποψήφιος των συνδυασμών και των ενιαίων ψηφοδελτίων τους παρακάτω αναφερόμενους ψήφους

 

ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 39

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟI Αιγίου

1) ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 489

2) ΡΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 477

3) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 431

4) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 395

5) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 393

6) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 351

7) ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΑΝΘΗ του ΑΝΔΡΕΑ 307

8) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 301

9) ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 281

10) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 255

11) ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 255

12) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 239

13) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 233

14) ΣΚΑΡΩΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 181

15) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 174

16) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΝΔΡΕΑ 118

17) ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111

 

 

"αιγιάλεια τώρα"

Καταχωρημένα Τμήματα 39

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ Αιγίου

1) ΚΑΛΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 353

2) ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 313

3) ΠΑΡΙΣΗ ΜΠΕΣΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 247

4) ΚΑΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 232

5) ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΑΣΟΥ 197

6) ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196

7) ΓΚΟΦΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 189

8) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177

9) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 173

10) ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 162

11) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 161

12) ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 151

13) ΝΤΕΡΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 148

14) ΚΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 147

15) ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86

16) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 62

17) ΓΟΥΡΖΗ (ΜΙΧΑΛΑΚΗ) ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49

 

AIΓΙΑΛΕΩΝ ΠΟΛΙΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 39

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ Αιγίου

1) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142

2) ΚΑΡΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 71

3) ΚΑΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50

4) ΟΡΦΑΝΙΔΗ - ΜΗΤΡΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48

5) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 46

6) ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45

7) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

8) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 30

9) ΠΛΕΣΣΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 18

10) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΤΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

11) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14

 

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 39

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγίου

1) ΑΥΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 173

2) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92

3) ΤΡΙΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86

4) ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 78

5) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 70

6) ΜΠΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68

7) ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56

8) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 48

9) ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) - ΦΙΛΙΠΠΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35

10) ΛΥΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 35

11) ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 25

12) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

 

ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (Μ.ΠΡΟ.Σ.Τ.Α.)

Καταχωρημένα Τμήματα 39

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγίου

1) ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΑΜΠΙΟ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 182

2) ΜΕΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 165

3) ΛΑΠΑΝΑΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 146

4) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 138

5) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 133

6) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 90

7) ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89

8) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75

9) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 67

10) ΦΙΝΕΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57

11) ΜΟΣΧΟΥ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42

12) ΤΡΕΧΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 40

13) ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 38

14) ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 38

15) ΜΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23

 

ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 39

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγίου

1) ΓΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 608

2) ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 232

3) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( ΝΑΣΙΑ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 223

4) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 184

5) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΗΛΙΑ 183

6) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 179

7) ΖΑΠΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 136

8) ΛΑΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 136

9) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΝΑ - ΒΙΟΛΕΤΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ 130

10) ΜΠΟΥΡΟΥΣΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΘΩΜΑ 107

11) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 104

12) ΤΣΑΝΤΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 95

13) ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87

14) ΒΕΡΕΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 81

15) ΚΟΥΖΟΥΤΖΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΥ 52

16) ΠΑΛΙΑΚΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 44

17) ΔΟΥΝΑΒΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 37

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αγίου Κωνσταντίνου

1) ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 107

2) ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29

3) ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 16

4) ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

5) ΛΩΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΛΟΥΚΑ 7

6) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΩ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αγίου Κωνσταντίνου

1) ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 124

2) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 38

3) ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 33

4) ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27

5) ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

6) ΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16

 

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγείρας

1) ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93

2) ΚΑΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50

3) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6

4) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

5) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

 

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΙΓΙΕΡΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγείρας

1) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 466

2) ΖΑΒΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 163

3) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 86

4) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 76

5) ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31

 

ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΓΕΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αιγών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγών

1) ΚΡΙΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 103

2) ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43

3) ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 38

4) ΡΟΒΗΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 28

5) ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22

6) ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 10

7) ΜΟΥΡΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 9

8) ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ 5

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΙΓΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Αιγών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αιγών

1) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77

2) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 44

3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 44

4) ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 16

5) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9

6) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 7

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΑΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ακράτας

1) ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 181

2) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60

3) ΣΠΑΝΟΥ-ΚΥΡΙΚΟΥ ΚΑΛΙΡΡΟΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40

4) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

5) ΝΤΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23

6) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23

 

ΠΡΩΤΑ Η ΑΚΡΑΤΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 4

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ακράτας

1) ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 211

2) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 106

3) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 74

4) ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 73

5) ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 66

6) ΑΡΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65

7) ΡΟΥΦΟΓΑΛΉΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35

8) ΝΑΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 25

ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΚΡΑΤΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 4

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ακράτας

1) ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 140

2) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 123

3) ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 64

4) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 39

5) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 35

6) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 31

7) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

8) ΑΛΒΕΡΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 20

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ανω Διακοπτού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ανω Διακοπτού

1) ΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 78

2) ΝΤΟΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 33

3) ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ 22

4) ΡΙΖΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

5) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ 19

6) ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΛΙΜΙΤΙΚΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Βαλιμιτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Βαλιμιτίκων

1) ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 136

2) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61

3) ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57

4) ΠΑΠΑΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ 31

5) ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27

 

ΟΡΑΜΑ – ΠΡΟΟΔΟΣ - ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Βαλιμιτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Βαλιμιτίκων

1) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 158

2) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81

3) ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41

4) ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 37

5) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36

6) ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18

 

ΔΑΦΝΕΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Δαφνών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Δαφνών

1) ΜΠΑΓΙΩΝΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 132

2) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41

3) ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26

4) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΥ 21

5) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

6) ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΡΑΚΛΗ 13

7) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 5

8) ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Δαφνών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Δαφνών

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 98

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29

3) ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 29

4) ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 19

5) ΜΕΪΝΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

 

ENΩΜΕΝΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 4

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Διακοπτού

1) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 153

2) ΡΟΥΦΟΓΑΛΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 135

3) ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 103

4) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 90

5) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 86

6) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54

7) ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27

8) ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 4

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Διακοπτού

1) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 34

2) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19

3) ΣΑΙΤΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11

4) ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 7

5) ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

6) ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 4

7) ΜΑΝΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 4

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Διακοπτού

1) ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82

2) ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 75

3) ΒΑΣΙΛΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74

4) ΡΟΥΦΟΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 50

5) ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 49

6) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 34

7) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 32

8) ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14

9) ΝΟΜΙΚΟΥ - ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

10) ΜΑΡΓΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 6

11) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6

 

ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 4

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Διακοπτού

1) ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ (ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ) ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124

2) ΠΛΑΤΑΝΟΥ-ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97

3) ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50

4) ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43

5) ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 34

6) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ 30

7) ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 29

8) ΑΛΕΥΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

ΔΙΓΕΛΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Εκλογική Περιφέρεια Διγελιωτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Διγελιωτίκων

1) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76

2) ΚΑΦΟΥΣΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43

3) ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31

4) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21

5) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 17

6) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΙΓΕΛΙΩΤΙΚΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Διγελιωτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Διγελιωτίκων

1) ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 57

2) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26

3) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 25

4) ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

5) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17

6) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8

7) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5

8) ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

 

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΑΙΩΝΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ελαιώνος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ελαιώνος

1) ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 226

2) ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 122

3) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 88

4) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48

5) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34

6) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΑΙΩΝΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ελαιώνος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ελαιώνος

1) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 137

2) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 80

3) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43

4) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 32

5) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 23

6) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΙΚΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ελίκης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ελίκης

1) ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 107

2) ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46

3) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 39

4) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 11

5) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 5

 

ΕΛΙΚΗ ΕΠΟΧΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ελίκης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ελίκης

1) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 128

2) ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 65

3) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31

4) ΚΙΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25

5) ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

ΠΡΟΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΖΑΧΛΩΡΙΤΙΚΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ζαχλωριτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ζαχλωριτίκων

1) ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 182

2) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 70

3) ΚΟΨΑΥΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 53

4) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 35

5) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

ΑΝΟΙΞΗ ΤΗΣ ΖΗΡΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ζήριας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ζήριας

1) ΚΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75

2) ΤΣΑΓΑΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61

3) ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38

4) ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 29

5) ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19

 

ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ζήριας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ζήριας

1) ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 121

2) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 47

3) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΝΟΥΝΟΥ 27

4) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

5) ΤΡΙΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 17

 

ΖΗΡΙΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Ζήριας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ζήριας

1) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 137

2) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125

3) ΓΛΩΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 75

4) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 54

5) ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΜΑΡΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Καμαρών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Καμαρών

1) ΤΑΣΙΝΟΥ - ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 261

2) ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108

3) ΚΑΛΑΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77

4) ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57

5) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

6) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28

7) ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 21

 

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΕΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Καμαρών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Καμαρών

1) ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ 354

2) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 132

3) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 72

4) ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38

5) ΚΙΤΣΑΤΗ ΕΛΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 30

6) ΣΥΓΓΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

7) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 17

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Κερυνείας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κερυνείας

1) ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101

2) ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32

3) ΣΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 27

4) ΚΟΥΡΤΗ ΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

5) ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ 7

 

ΚΕΡΥΝΕΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Κερυνείας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κερυνείας

1) ΣΚΟΥΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 122

2) ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 29

3) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27

4) ΚΟΛΟΒΡΕΝΤΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 26

5) ΤΣΙΝΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21

6) ΜΑΛΙΑΡΙΤΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19

 

ΚΟΥΛΟΥΡΑ - ΔΥΝΑΤΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Κουλούρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κουλούρας

1) ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32

2) ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 17

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3

4) ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

5) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

 

ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΕΝΩΜΕΝΟΙ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Κουλούρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κουλούρας

1) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 128

2) ΑΣΠΡΟΥΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 117

3) ΣΙΛΑΪΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30

4) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 24

5) ΜΑΓΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΕΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17

6) ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Κουλούρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κουλούρας

1) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 83

2) ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54

3) ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52

4) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 38

5) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 30

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Κουνινάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κουνινάς

1) ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201

2) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 103

3) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 74

4) ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ 60

5) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 33

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Κουνινάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κουνινάς

1) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 35

2) ΜΠΟΥΣΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32

3) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 30

4) ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 15

5) ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Κραθίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κραθίου

1) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 184

2) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 106

3) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 89

4) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 45

5) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34

 

ΛΟΓΓΟΣ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Λόγγου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Λόγγου

1) ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 88

2) ΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 66

3) ΣΤΕΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 59

4) ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 32

5) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 28

6) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 19

7) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΤΑΞΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

8) ΚΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 17

 

ΣΤΟΧΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Λόγγου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Λόγγου

1) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 162

2) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111

3) ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64

4) ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44

5) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΜΟΥΣΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μαμουσιάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μαμουσιάς

1) ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86

2) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

3) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21

4) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7

5) ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3

6) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

7) ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 2

8) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2

 

ΑΡΧΑΙΑ ΚΕΡΥΝΕΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μαμουσιάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μαμουσιάς

1) ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 76

2) ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

3) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26

4) ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21

5) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 7

 

ΜΑΥΡΙΚΙ ΕΝΩΜΕΝΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μαυρικίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μαυρικίου

1) ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 83

2) ΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

4) ΠΡΩΪΜΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

5) ΦΕΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12

6) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 8

7) ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 8

 

Η ΠΡΟΟΔΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μαυρικίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μαυρικίου

1) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 95

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90

3) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

4) ΠΑΝΑΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 15

5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΪΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ 9

 

ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μελισσίων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μελισσίων

1) ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154

2) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ 49

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 41

4) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39

5) ΔΙΠΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27

6) ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μελισσίων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μελισσίων

1) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 129

2) ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 54

3) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 48

4) ΓΟΥΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 47

5) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38

6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 26

7) ΛΙΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

8) ΚΛΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΥΡΩΝΑ 3

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Νέου Ερινεού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Νέου Ερινεού

1) ΜΟΥΤΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65

2) ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 51

3) ΡΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 47

4) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

5) ΚΑΓΚΙΛΕΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 4

 

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΡΙΝΕΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Νέου Ερινεού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Νέου Ερινεού

1) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 148

2) ΓΚΑΝΑ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 52

3) ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΑΤΝΤΙΝΟΥ 44

4) ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 30

5) ΚΑΓΚΙΛΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΗ 1

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΙΚΟΛΑΙΙΚΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Νικολαιίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Νικολαιίκων

1) ΜΟΥΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 160

2) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75

3) ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62

4) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50

5) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39

6) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 32

7) ΚΑΝΕΛΛΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 27

8) ΤΣΑΓΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 25

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΤΕΡΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Πτέρης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Πτέρης

1) ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 219

2) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97

3) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΚΑΝΕΛΛΟΣΣ του ΙΩΑΝΝΗ 72

4) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

5) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

 

ΝΕΑ ΠΝΟΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Πτέρης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Πτέρης

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85

2) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85

3) ΔΟΡΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69

4) ΜΟΝΤΖΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57

5) ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 40

6) ΜΟΥΖΟΥ - ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 11

7) ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1

 

ΡΙΖΟΜΥΛΟ ΑΥΡΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ριζομύλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ριζομύλου

1) ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 122

2) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 38

3) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31

4) ΓΟΝΙΔΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18

5) ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13

 

ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ριζομύλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ριζομύλου

1) ΣΑΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 72

2) ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35

3) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 17

4) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

5) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10

6) ΑΛΗΒΡΟΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5

 

ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΟΔΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ροδιάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ροδιάς

  • ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 201

2) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 173

3) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59

4) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

5) ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29

 

ΕΝΩΜΕΝΗ ΡΟΔΟΔΑΦΝΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 5

Εκλογική Περιφέρεια Ροδοδάφνης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ροδοδάφνης

1) ΒΑΓΕΝΑΣ (ΚΑΡΠΕΤΑΣ) ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 188

2) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 162

3) ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81

4) ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41

5) ΛΕΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 34

6) ΝΤΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21

7) ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13

 

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 5

Εκλογική Περιφέρεια Ροδοδάφνης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ροδοδάφνης

1) ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 38

2) ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36

3) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

4) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

5) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 16

6) ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13

7) ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 10

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟΔΑΦΝΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 5

Εκλογική Περιφέρεια Ροδοδάφνης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ροδοδάφνης

1) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 320

2) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 250

3) ΜΑΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111

4) ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 109

5) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101

6) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 69

7) ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52

8) ΜΑΜΑΛΟΥΓΚΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46

9) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 41

10) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

11) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26

 

"Ενωμένοι Μπορούμε"

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Σαλμενίκου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σαλμενίκου

1) ΜΠΑΒΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 163

2) ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

3) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55

4) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41

5) ΚΑΝΑΓΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 36

6) ΠΡΑΣΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8

 

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Σαλμενίκου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σαλμενίκου

1) ΚΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 94

2) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 28

3) ΚΑΛΑΠΟΔΗ - ΚΑΡΟΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26

4) ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24

5) ΚΑΡΠΕΤΑ - ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ 8

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Σελιανιτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σελιανιτίκων

1) ΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 218

2) ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 77

3) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 74

4) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 58

5) ΧΥΤΗΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28

 

ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΑ ΤΩΡΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Σελιανιτίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σελιανιτίκων

1) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 113

2) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 105

3) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 73

4) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 71

5) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17

 

Ο ΣΕΛΙΝΟΥΝΤΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Σελινούντος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σελινούντος

1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 289

2) ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102

3) ΚΟΥΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ 85

4) ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25

5) ΤΣΩΝΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 8

 

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Συλιβαινιώτικων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Συλιβαινιώτικων

1) ΚΡΙΚΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 299

2) ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 121

3) ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 51

4) ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 45

5) ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΛΚΗΣ του ΓΙΩΡΓΟΥ 45

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΛΙΒΑΙΝΙΩΤΙΚΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 2

Εκλογική Περιφέρεια Συλιβαινιώτικων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Συλιβαινιώτικων

1) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 64

2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36

3) ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 18

4) ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

5) ΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΗ 11

6) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

7) ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

8) ΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 4

 

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΤΕΜΕΝΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Τέμενης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Τέμενης

1) ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 140

2) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΟΣΧΑ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ 51

3) ΛΟΥΚΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 26

4) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΙΓΓΕΝΗ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΥ 24

5) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21

6) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19

7) ΡΟΥΣΣΗ - ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1

 

ΤΕΜΕΝΗ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

Καταχωρημένα Τμήματα 3

Εκλογική Περιφέρεια Τέμενης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Τέμενης

1) ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 300

2) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 203

3) ΚΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 99

4) ΒΑΓΕΝΑ ΓΚΟΛΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76

5) ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69

6) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ-ΛΟΥΡΙΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ(ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 64

7) ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2

 

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Τραπέζης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Τραπέζης

1) ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 140

2) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 37

3) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31

4) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29

5) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αγίας Βαρβάρας

1) ΞΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 43

2) ΤΑΡΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29

3) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 25

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αλσους

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αλσους

1) ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αμπελοκήπων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αμπελοκήπων

1) ΜΟΥΣΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 122

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ 100

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αμπέλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αμπέλου

1) ΤΣΑΛΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114

 

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Αρραβωνίτσης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Αρραβωνίτσης

1) ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Βαλιμής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Βαλιμής

1) ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 17

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Βελάς

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Βελάς

1) ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56

2) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 29

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Βερίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Βερίνου

1) ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 76

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Βουτσίμου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Βουτσίμου

1) ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 82

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Γκραίκα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Γκραίκα

  • ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 46

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Γρηγόρη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Γρηγόρη

1) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 46

2) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 34

3) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28

4) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 8

5) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Δαμακινίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Δαμακινίου

1) ΤΡΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 77

2) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Δημητροπούλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Δημητροπούλου

1) ΨΩΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 143

2) ΚΟΥΓΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 26

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Δουκαναιίκων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Δουκαναιίκων

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 33

2) ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30

3) ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Εξοχής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Εξοχής

1) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 32

2) ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ζαρούχλης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ζαρούχλης

1) ΝΤΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 70

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Καθολικού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Καθολικού

1) ΜΠΡΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 64

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμιά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Καλαμιά

1) ΠΕΡΡΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 183

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Κούμαρη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κούμαρη

1) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 81

2) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 65

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Κρήνης Αιγιαλείας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Κρήνης Αιγιαλείας

1) ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 159

2) ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Λάκκας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Λάκκας

  • ΠΑΠΑΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 85

2) ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 54

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μάγειρα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μάγειρα

1) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 27

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μεσορρουγίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μεσορρουγίου

1) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 58

2) ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μοναστηρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μοναστηρίου

1) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68

2) ΔΗΜΗΤΡΑΚΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 26

3) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

4) ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Μυρόβρυσης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μυρόβρυσης

1) ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 150

2) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 32

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Νεραντζιών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Νεραντζιών

1) ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 178

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Οάσεως

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Οάσεως

1) ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 44

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Παραλίας Πλατάνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Παραλίας Πλατάνου

1) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ 146

2) ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ 111

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Παρασκευής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Παρασκευής

1) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100

2) ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 73

3) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

 

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Περιθωρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Περιθωρίου

1) ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΟΥ 54

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Περιστέρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Περιστέρας

1) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48

3) ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Πλατάνου

1) ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ 129

2) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 92

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Ποροβίτσης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ποροβίτσης

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 58

2) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 35

3) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Σελιάνας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σελιάνας

1) ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25

2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 17

3) ΧΑΒΕΛΕ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Σινεβρού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Σινεβρού

1) ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

2) ΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 14

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Τούμπας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Τούμπας

1) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54

2) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 32

3) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Χατζή

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Χατζή

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 1

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσανθίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Χρυσανθίου

1) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105

2) ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 67

Για όλα αυτά έγινε το πρακτικό αυτό και υπογράφεται

 

   Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ                                Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 
© Copyright 2011 - 2019 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου