Loading...

Κατηγορίες

Δευτέρα 06 Μάι 2019
Κατατέθηκαν τα ψηφοδέλτια  “Λαϊκή Συσπείρωση” στο Πρωτοδικείο Αιγίου
Κλίκ για μεγέθυνση
 

Αγγελική Κουρή

Υποψήφια δήμαρχος Αιγιάλειας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

  1. ΛΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  2. ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Σπυρίδωνα
  3. ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ συζ. Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΓΙΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Παναγιώτη
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του Μιχαήλ
  3. ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (Ματίνα) του Χαραλάμπους
  6. ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ του Γεωργίου
  7. ΓΑΡΓΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Σταύρου
  8. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Λάμπρου
  9. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Κόνη) του Δημοσθένη
  10. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  12. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Μιχαήλ
  13. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  14. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Αθανασίου
  15. ΚΟΡΔΟΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ευστράτιου
  16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου
  17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αθανασίου
  18. ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνα
  19. ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  20. ΜΕΙΝΤΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. Αγγέλου
  21. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  22. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Βασιλείου
  23. ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου
  24. ΣΧΙΝΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του Σπυρίδωνα
  25. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  26. ΧΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  27. ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΚΡΑΤΑΣ

  1. ΚΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικήτα
  2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  3. ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  4. ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοφάνη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

  1. ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΛΟΥΪΖΑ του Νικολάου
  3. ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  4. ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  5. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΠΙΣ του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΙΝΕΟΥ

  1. ΜΕΓΑΡΗ ΑΚΡΙΒΗ του Νικολάου
  2. ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου
  3. ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αχιλλέα
  2. ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευαγγέλου
  4. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Χαραλάμπους

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΓΙΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Διαμαντή
  3. ΑΥΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)-ΦΙΛΙΠΠΑτου Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
  7. ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  8. ΛΥΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ του Ανδρέα
  9. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  10. ΜΠΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
  11. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου
  12. ΤΡΙΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

  1. ΚΑΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Γεωργίου
  4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. Γεωργίου
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  3. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
  4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ευσταθίου
  5. ΜΑΝΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
  6. ΣΑΙΤΗ ΖΩΗ του Βασιλείου
  7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΙΝΑΣ

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  2. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ξενοφώντα
  3. ΜΠΟΥΣΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  4. ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
  5. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ

  1. ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη
  2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη
  3. ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Θεοφάνη
  5. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευθυμίου
 
© Copyright 2011 - 2019 Στύξ - Ανεξάρτητη Πολιτισμική και Πολιτική Εφημερίδα της Βόρειας Πελοποννήσου